anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-50W805C nie widzi urządzeń.

profile.country.PL.title
Juza_88
Nowicjusz

KDL-50W805C nie widzi urządzeń.

Witam. 

Potrzebuje pomocy bo mam już dosłownie dość z tym TV. 

BRAVIA Sync totalnie cały czas od paru lat dosłownie wariuje. 
Pod HDMI 1 mam kablówkę, HDMI 2 mam PS 4, HDMI 4/ARC mam Kino domowe również z Sony - BDV-E6100.
Problem w tym że telewizor raz widzi urządzenia na swojej Liście Urządzeń w Bravia Sync i ładnie się z wszystkim łączy, a raz totalnie olewa te urządzenia. Odłączanie urządzeń, resetowanie TV, ustawienia fabryczne, bla bla bla robione milion razy. A on i tak sam od siebie przypomni w jakiś dzień że ma urządzenia również z sony podłączone i zacznie działać.

Potrzebuje pomocy bo mam już dość. Człowiek nie może nawet sobie fajnie muzyki z TV ( Youtube ) puścić w przez kino domowe bo urządzenie jest nie wykrywalne przez TV 😕

Pozdrawiam Tomek

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Cześć,

 

Sprawdzałeś czy kable HDMI nie są uszkodzone? Czy telewizor jest zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania? Aktualizacje sterowników i oprogramowania KDL-50W805C | Sony PL

 

W razie dalszych problemów skontaktuj się z naszym działem support.

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics

profile.country.PL.title
Juza_88
Nowicjusz

Witam.
Telewizor jest aktualizowany na bieżąco. W ustawieniach pisze że posiada najnowszą aktualizacje. Kable są dobre. Bo tak jak mówię nie jest to pierwszy raz że TELEWIZOR raz widzi dane urządzenia a raz po prostu nie widzi.