anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL32W4210 + Cyfra+

profile.country.pl_PL.title
gangi007
Początkujący

KDL32W4210 + Cyfra+

Witam.
Jaki dekoder współpracuje najlepiej z Bravią.
Podobno dostępne w CYFRA+ mają problemy z tymi telewizorami.
Pozdrawiam.

3 ODPOW. 3
oldguest
Początkujący

Nie miałem żadnej informacji na temat problemów ze współpracą dekoderów C+. To dekodery telewizji N powodują najwięcej problemów.

scarface-----
Początkujący

Jeśli masz na myśli bezkolizyjność to najlepiej wygląda to w przypadku Cyfry+ i Polsatu. Pojawiają się problemy z N ale dotyczą one wszytskich znanych marek (chyba ten problem jest coraz rzadszy dzięki bogu, albo programistą Nki ;) Mój tv działa z N bez problemowa.

Jeśli chodzi o jakość sygnału to tu zdania są podzielone. Ja mam Nke pod W4500 i jestem bardzo zadowolony zarówno z tv jak i operatora. Widziałem Sony na innych platformach i ja jakoś wielkiej różnicy nie widzę, wszędzie wygląda to bardzo dobrze, a najlepiej na kanałach HD oczywiście, chociaż sporo osób w moim otoczeniu chwali Cyfre+, drugie miejsce N, trzecie Polsat. Ale to bardzo subiektywna sprawa.

Ja polecam N, chociaż ciężko tam się dodzwonić na infolinie i coś załatwić, ale nie narzekam :)

oldguest
Początkujący

Przy okazji wspomnę że dekoder Polsatu ma problem z amplitunerami z wejściami HDMI. Co ciekawe N-ka która ma problem z niektórymi telewizorami z amplitunerami nie ma problemu.