anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kdl40 P5500 DVB-C

parkieciarz
Początkujący

kdl40 P5500 DVB-C

Witam
mam pytanko czy ktoś z forumowiczów wie moze czy ww model posiada tuner DVB-C pytam poniewaz mój dostawca tv Kablowej ma taki wymóg by odbierać cyfrowa tv bez dodatkowego dekodera tylko za pomoca karty c+ bo nie chce dodatkowego pilota stad takie wymagania od razu zaznaczam ze jestem zielony w temacie :c22

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

"Informacja dotycząca funkcji Telewizji Cyfrowej

Wszystkie funkcje dotyczące Telewizji Cyfrowej DVB dostępne są tylko w krajach lub na obszarach gdzie nadawane są sygnały cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T (MPEG2). Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą, aby ustalić czy w miejscu Państwa zamieszkania można odbierać sygnał DVB-T.

Choć zakupiony telewizor jest dostosowany do odbioru sygnałów telewizji naziemnej DVB-T, nie można zagwarantować jego kompatybilności z tworzonymi w przyszłości programami w formacie DVB-T."

I tak dalej i tak dalej :). Jest to cytat z instrukcji do Twojego TV.
TUTAJ masz link do strony w PDFie. Zacznij od strony 98. Tu masz wszystkie informacje których potrzebujesz i chyba nie ma sensu abym Ci przepisywał instrukcję na forum :).
Na podstawie tych informacji zadzwoń do dostawcy telewizji i dopytaj czy można to tak zgrać lub jeszcze lepsza opcja - jeśli możesz to weź na próbę telewizję od tego dostawcy i zobacz czy Ci się zgra cały sprzęt.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Według .pdf wklejonego wyżej, telewizor posiada tylko cyfrowy tuner DVB-T o kodowaniu MPEG-2. Nie jestem w stanie powiedzieć czy przy pomocy karty uzyskasz telewizję o której mówisz, gdyż nie wszystkie karty działają. Najlepsze wyjście w tej sytuacji to to opisane przez Stubb.