anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Klawiatura do Sony kd 49xe7096

profile.country.PL.title
pawel.22
Poszukiwacz

Klawiatura do Sony kd 49xe7096

Proszę o pomoc w wyborze klawiatury do Bravia xe7096 która najlepiej współpracuje z tv ?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Cześć,

 

Czy szukałeś już w innych wątkach na naszym forum? Ten temat z pewnością był już poruszany, być może pomoże Ci w wyborze odpowiedniej klawiatury :slight_smile:

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Sony

profile.country.PL.title
pawel.22
Poszukiwacz

Szukałem ale nic nie znalazlem

profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Jak będziesz miał okazję, to przetestuj np. Rapoo K2600.  Dlaczego ta? Bo tańsza od innych :slight_smile: np od Microsoft All In One. W podobnej cenie do Rapoo jest Logitech K400, ale o tej różnie piszą.

profile.country.PL.title
pawel.22
Poszukiwacz

Dziękuję bardzo za poradę czy ta rapoo współpracuje dobrze z moim modelem Sony ?

Słyszałam że k 400plus ma problemy na YouTube


marek_j napisali:

Jak będziesz miał okazję, to przetestuj np. Rapoo K2600.  Dlaczego ta? Bo tańsza od innych :slight_smile: np od Microsoft All In One. W podobnej cenie do Rapoo jest Logitech K400, ale o tej różnie piszą.


 

profile.country.PL.title
marek_j
Użytkownik

Mam ten sam moedel telewizora. Niestety nie miałem okazji przetestować żadnej z tych klawiatur. Chętnie zapoznam się z doświadczeniami innych użytkowników. Jak kupowałem swój telewizor sprzedawca polecał mi klawiaturę Microsoftu.

profile.country.PL.title
pawel.22
Poszukiwacz

Mi w sklepie sprzedawca polecał Logitech k400plus ale powiedział też że niektórzy klienci mówią że na YouTube przycina i trzeba wchodzić przez przegladarke.Musze podejść do sklepu i sprawdzić na bravi