anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kod rejestracyjny

ROZWIĄZANE
kaesz_77
Poszukiwacz

Kod rejestracyjny

Witam wszystkich serdecznie.

Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś szansa odzyskania kodu rejestracyjnego telewizora?

Na konto SEN nie jestem w stanie się dostać (z własnej winy). Na Essentials po zalogowaniu mam tylko synchronizację z SEN, która od dwóch dni kończy się niepowodzeniem (błąd transmisji danych).

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeśli zarejestrowałeś już urządzenie na SEN, a nie możesz się zalogować napisz po ten adres:

pomoc@playstation-cok.pl

Bądź cierpliwy bo jak mają dużo zgłoszeń to odpowiedź trwa nieraz długo.

 

Jeśli nie rejestrowałeś a zniknęł kod to przywróć ustawienia fabryczne urządzenia.

 

Pozdrawiam

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeśli zarejestrowałeś już urządzenie na SEN, a nie możesz się zalogować napisz po ten adres:

pomoc@playstation-cok.pl

Bądź cierpliwy bo jak mają dużo zgłoszeń to odpowiedź trwa nieraz długo.

 

Jeśli nie rejestrowałeś a zniknęł kod to przywróć ustawienia fabryczne urządzenia.

 

Pozdrawiam

 

 

kaesz_77
Poszukiwacz

Dziękuję za pomoc.

Wiadomość pod wskazany przez Ciebie adres wysłana. Czekam cierpliwie na odpowiedź.

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Nawet jeżeli TV nie był rejestrowany w SEN a był zarejestrowany w Essentials, to czy przywrócenie ustawień fabrycznych wystarczy do odzyskania kodu?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Według mnie to nie ma znaczenia gdzie rejestrowałeś. Ja rejestrowałem na koncie SEN a dostałem odpowiedź:

- Konto Essential zostało odłczone od urządzenia, więc teraz może Pan utworzyć nowe konto (lub użyć istniejącego konta SEN) aby aktywować urządzenie na stronie www.sonyentertainmentnetwork.com, korzystając z opcji "Zarządzanie Kontem".

Także wydaje mi się, że SEN to nowsza wersja Essentials :slight_smile:

 

Pozdrawiam

kaesz_77
Poszukiwacz

Witam

 

Podczas kontaktu emailowo-telefonicznego poproszono mnie o informacje, które jakbym znał, to nie musiałbym tam pisać/dzwonić. Także konto na SEN jest nie do ruszenia.

W BOK Sony powiedziano mi, że nie ma żadnej pożliwości technicznej przywrócenia kodu rejestracyjnego.

Pozostaje synchronizacja Essentials z SEN, która cały czas wyrzuca błąd.Czy ktoś ostatnio próbował może to wykonać? Bo zastanawiam się czy ten błąd to jakieś chwilowe kłopoty czy całkiem dać sobie spokój.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam ponownie,

 

Jeśli są jakieś problem z migracją z Essentials do SEN to może tylko przejściowe.

 

Zawsze też możesz stworzyc nowe konto w SEN.

 

Pozdrawiam

kaesz_77
Poszukiwacz

Witam

 

Ale co mi da nowe konto w SEN, jakie nie mam kodu....?

 

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeśli masz problemy z migracją z Essentials do SEN.

Poproś najpierw o odłączenie sprzętu od Essentials i wtedy stwórz nowe konto na SEN i tam dodaj urządzenie.

 

Pozdrawiam

kaesz_77
Poszukiwacz

Witam

 

W sprawie Essentials też trzeba się pisać pod adres pomoc@playstation-cok.pl?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Myślę, że tak ale nie jestem na 100% pewny.

 

Pozdrawiam