anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

komunikat HDMI na ekranie

ROZWIĄZANE
geezer-----
Początkujący

komunikat HDMI na ekranie

Witam.

Podczas oglądania w lewym górnym rogu ekranu pojawia się komunikat: HDMI 1, 1080i/50 i znaczek podłaczenia do gniazda. Niestety komunikat nie znika i widnieje przez cały czas. przez poprzednie miesiące pojawiało się to tylko przez chwilę przy uruchamianiu telewizora i dekodara ntv i znikał. model telewizora kdl-37s4000. proszę o pomoc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Ustaw sobie w dekoderze stałą rozdzielczość przesyłanego sygnału np. 1080I. Daj znać, czy pomogło. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
oldguest
Początkujący

Proszę nacisnąć na pilocie klawisz I+ powinno pomóc.

geezer-----
Początkujący

wielkie dzięki!

profile.country.PL.title
bulet6
Poszukiwacz

Ten komunikat HDMI pojawia się za każdym przełączeniem na inny kanał w dekoderze......Klawisz I+ pomaga ale za każdym razem musiałbym go naciskać po przełączeniu......Masz inny pomysł? Pozdrawiam 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

To jest normalne zjawisko gdyż dekoder wysyła informacje o parametrach kanału.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
bulet6
Poszukiwacz

Witam,

Dzięki.....Pewnie znowu tylko w SONY tak jest co? Mam też Samsunga i te  informacje o parametrach nie wyskakują po zmianie kanału.(dekoder ten sam 'polsat cyfrowy') 😞

profile.country.PL.title
TomTheMenace
Użytkownik

Ustaw sobie w dekoderze stałą rozdzielczość przesyłanego sygnału np. 1080I. Daj znać, czy pomogło. 

profile.country.PL.title
bulet6
Poszukiwacz

Witam...Tak pomogło:) Wielkie dzięki 

Pozdrawiam 

profile.country.PL.title
kowal87
Poszukiwacz

Witam.Ja również mam ten sam problem z paskiem informacyjnym i też dekoder polsatu cyfrowego.....Dzwoniłem do Sony i koleś mi powiedział że to przez to że mam model tv bez androida(xe70)....Możliwe?

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kowal87
Poszukiwacz

Cześć mi ta zmiana rozdzielczości nic nie pomogła niestety:(