anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Konto SEN - parę pytań

profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

Konto SEN - parę pytań

Jak w temacie, proszę o pomoc bo męczę sie z tym od dłuższego czasu i sam już nie wiem co robie nie tak. Generalnie chodzi o to ze chce podac do konta (rachunku) numer karty kredytowej i nie moge tego uryźć bo odrzuca mi z powodu niewłaściwego numeru karty. Mam karte MasterCard i już nie wiem ile mam podać cyfr z numeru karty bo jak bym nie kombinował wpisująć pełny 16 cyfrowy numer i z odstępami i bez odstępów to wywala mi komunikat podaj prawidłowy numer karty kredytowej. Pomóżcie mi bo zwarjuję.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witam,

Być może problem polega na tym, ze w Polsce usługa SEN nie jest jeszcze w pełni dostępna.

USŁUGA SONY ENTERTAINMENT NETWORK MOŻE NIE BYĆ DOSTĘPNA LUB NIE BYĆ OBSŁUGIWANA W NIEKTÓRYCH KRAJACH I NIEKTÓRYCH JĘZYKACH.

http://www.sonyentertainmentnetwork.com/regions/

Póki co, Polska nie jest na liście i być może odrzuca kartę wystawioną przez polski bank.
Oczywiście mogę sie mylić, ale np. Oprogramowanie do aplikacji aparatów NEX rownież dostępne jest za pośrednictwem SEN i z tego co wiem, niestety u nas nie można go jeszcze pobrać właśnie z tego powodu.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

Acha - czyli wszystko "w porządku". Dzięki.

Bam_Bino
Nowicjusz

Dziękujemy