anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

logowanie do Youtuba

BOGDAN67
Początkujący

logowanie do Youtuba

założyłem konto na youtubie z kompa, konto powiazane z google. wpisuje na tv KDL40EX720
zarejestrowany logini i hasło i nie mogę się zalogowac -a wy jak sie logujecie ? :c31

10 ODPOW. 10
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Na 100% logujesz się poprawnie? Używasz odpowiedniej wielkości znaków, interpunkcji, itd?

Przepraszam że pytam o takie rzeczy, ale było już kilka przypadków gdzie hasło było źle wpisywane - np tutaj

Pozdrawiam Stubb
BOGDAN67
Początkujący

używam poprawnych znaków duże/małe litery , próbowałem z hasłem aplikacji (opcja logowania na google). czytałem wczesniejsze posty ale nie trafiłem na rozwiązanie problemu.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Mogą to być również chwilowe problemy serwisu YouTube. Tak jak miało to miejsce ostatnio z serwisem Skype. Pomimo, że możesz zalogować się z poziomu komputera, to z poziomu TV możesz mieć problemy chwilowe. Usterki nie trwają nigdy zbyt długo - maksymalnie kilka dni.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Cebycz
Początkujący

Witam

Moze mi ktos pomuc.

Mam telewizor sony kdl40ex650
konto na you tube oczywiscie mam.

chce sie zalogowac na youtube w tv lecz pisze mi o podanie id urzytkownika?
i kod pin.
pin znam

ale jaki mam podac id urzytkownika?

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Według mojej wiedzy ID użytkownika, ja i Pin to po prostu nazwa użytkownika i hasło.

profile.country.pl_PL.title
Cebycz
Początkujący

Mylagos napisał(a):

Witam.
Według mojej wiedzy ID użytkownika, ja i Pin to po prostu nazwa użytkownika i hasło.




nie dziala mi jak wpisze id użytkownika . Swój e-mail ani jak wpisze e-mail bez @gmail.com
ani hasla jako pin. (oczywiscie dane z youtuba)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Na 100% wpisujesz poprawnie dane? Wczoraj rano jeszcze działał mi serwis YouTube więc wszystko powinno być OK.
Ja wpisuję początek adresu z gmaila bez końcówki @gmail.com oraz hasło z konta mailowego i wszystko "gra".
Przykładowo:
e-mail: stubb@gmail.com
hasło e-mail: 123456

to dla You Tube podajesz:
ID: stubb
PIN: 123456

Zwróć szczególną uwagę na poprawne wpisywanie tych danych, bo z klasycznego pilota łatwo jest się pomylić.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
nikox85
Nowicjusz

Właśnie sprawdziłem YouTube i wszystko działa, loguje się automatycznie bez problemu

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

Hej
Nie chciałem zakładac nowego tematu więc tu sie podepne.
Pytanie mam do Was-czy wchodzac na YOUTUBE i np.wybierzecie najczesciej ogladane lub jakiekolwiek tez macie 3/4 tematów w jezyku niemieckim?Tak pytam bo kiedys robiłem aktualizacje z niemieckich ustawieniach i czy to mogło cos zmienić-przestawic?Podkreslam teraz dziąlam na ustawieniach PL
JAK CO DZIEKOWAĆ ZA HELPA