anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Mam problem z odbiorem kanalow HD z telewizji kablowej

pit_30
Początkujący

Mam problem z odbiorem kanalow HD z telewizji kablowej

Mam Sony Kdl40v4000 przy wyszukiwaniu kanalow cyfrowych wyszukuje mi kanaly HD i wszystko jest ok ale w momencie gdy chce ogladac dany kanal pokazuje mi ze wizja jest nie dostepna, dlaczego????

4 ODPOW. 4
smok23
Początkujący

Czy dotyczy to tylko programów HD, czy tez wszystkich programów transmitowanych w 3 i kolejnych QAM-ach ?
( tzn. odbiornik w opcji programowania znajduje wszystkie programy, natomiast oglądać można tylko te transmitowane w pierwszym i drugim QAM-ie )

pozdrawiam
Jacek

pit_30
Początkujący

tak dotyczy to tylko programow HD i nie wiem czy nie ustawilem czegos zle podczas pierwszego uruchomienia dzieki Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Iwan-----
Początkujący

Wydaje mi się, że problem stoi po stronie dekodera. Tzn. telewizor posiada dekoder do odbioru telewizji w zwykłej jakości, ale już nie w HD. Ale specem nie jestem, więc niech to potwierdzi ktoś bardziej zorientowany.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Kanały HD można odbierać również na telewizorach CRT, tylko nie zauważysz jakości HD, bo telewizor jej nie obsługuje. Będzie wyświetlał obraz w swojej rozdzielczości. Mi się wydaje, że po prostu kablówka nie udostępnia takich kanałów. Tak samo jak na nce, jak nie mam wykupionego kanału, pokazuje mi się napis, że nie mogę wyświetlić tych kanałów... Zależy, czy napis pochodzi z LCD, czy z dekodera...