anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

moduł cam do tv sony bravia KDL-725

profile.country.PL.title
pawel42274
Poszukiwacz

moduł cam do tv sony bravia KDL-725

Witam potrzebuje moduł cam pod tv sony bravia tv jest z tunerem satelitarnym na
ktorym bez klopotu chodzi pakiet smart hd z Tnk oraz nc+ wszystko przez spliter.

Prosze o namiar jezeli jest cos takiego dziekuje za jakakolwiek pomoc.

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

Na EX725 miałem TKN na ich module CAM i wszystko działało poprawnie. Nie testowałem ze spliterami, ale słyszałem, że moduły te działają ze spliterami kablowymi (przed ew. zakupem upewnij się w sklepie). Temat ten jest bardzo delikatny i dynamiczny. Warto się dowiedzieć się u specjalistów od spliterów i sieci sat. Inwestując w spliter nie masz pewności przez jaki czas będzie wszystko działało. Podobno na nowych kartach NC+ są już problemy, obecnie działają jeszcze stare karty od C+. Ze strony NC+ nie ma jasnego stanowiska, w którą stronę będą szli.

Także polecam takie rzeczy załatwiać w sklepie, a sam moduł dobierać do rodzaju splitera i telewizora. Zawsze można umówić się ze sprzedawcą, że w przypadku problemowego działania sprzętu, dokona wymiany.

 

profile.country.pl_PL.title
goombay
Nowicjusz

Mnie interesuje jaki moduł CAM do DVB-C w TV Sony Bravia KDL-32 600 preferuje Firma Sony bo zmieniam już trzeci taki moduł i ciągle co chwila traci właściwości zdekodowania zakodowanych stacji. Często pomaga wysunięcie modułu, przełączenie odbiornika na stację cyfrową  nie zakodowaną po czym ponowne wciśnięcie modułu do gniazda i po informacji "moduł został włożony" przełączyć na stację zakodowaną i wtedy wszystko działa OK. Wystarczy jednak wyłączyć TV i po ponownym włączeniu znów komunikat o niemożliwości zdekodowania stacji!!! Na zewnętrznym dekoderze podłączanym przez HDMI wszystko działa od razu bez najmniejszych problemów. Nadzór Sieci mojej Kablówki bada od jakiegoś czasu ten problem ale jak na razie bez efektu. Czy Sony może zaproponować jakiś przebadany przez siebie Moduł?

goombay

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wydaje mi się, że kwestia doboru karty leży po stronie dostawcy (w tym przypadku kablówki). Oni powinni podać listę kompatybilnych telewizorów. 

 

Pozdrawiam