anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Monitor Sony FWD-75X85G/T zamiast telewizora?

herminatorex
Nowicjusz

Monitor Sony FWD-75X85G/T zamiast telewizora?

Witam,

Co sądzicie o wyborze monitora Sony FWD-75X85G/T zamiast klasycznego telewizora 75 cali do salonu? Ma służyć głównie do oglądania filmów i tv, ale lubię też sobie pograć i na pewno zakupie konsolę nowej generacji. Monitor mogę nabyć w dość atrakcyjnej dla tego modelu cenie ok 11 tyś (jest to mniej więcej mój budżet) - oczywiście posiada tuner tv. Co do atutów poza wizualno/technicznych to jest 3 letnia gwarancja, klasa energetyczna A+, a w razie awarii wymiana na nowy egzemplarz następnego dnia.
Czy odczuję jakiś dyskomfort w stosunku do zwykłego telewizora?

Nie mogłem znaleźć żadnego info na temat input laga, ale chyba dla monitorów jest dość niski?

Będę bardzo wdzięczny za radę i informację
Pozdrawiam

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj herminatorex, z pewnością ktoś z użytkowników wkrótce zgłosi się z odpowiedzią, ale wysłałam Twoje pytania także do Supportu, damy znać jeśli uzyskamy jakieś wskazówki.

Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Ciężko znaleźć pełne specyfikacje profesjonalnych monitorów, natomiast główne różnicę to oprogramowanie które jest przystosowane do wszelakich konferencji, dzielenia ekranu itp, i różnica konstrukcja. Monitory profesjonalne są przewidziane do pracy w trudnych warunkach, są lepiej zabezpieczone przed kurzem czy wilgocią. Jeśli chodzi o sam ekran i parametry wyświetlania to niczym się nie różni od telewizora Bravia. Do tego dochodzi 3 letnia gwarancja, która jest mniej restrykcyjna ze względu na inne przeznaczenie sprzętu.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj, jeśli to jeszcze aktualne, chciałam przekazać następującą informację:

---

Nasz Support nie zajmuje się wsparciem technicznym produktów profesjonalnych i nie nie jest w stanie porównać telewizora do monitora. Jeżeli chciałbyś otrzymać  informacje na temat wspomnianego monitora, proszę kontaktować z Sony Professional.

https://pro.sony/pl_PL/?cmp=gwt-footer

-----

Pozdrawiam, Agnieszka_J