anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

nagrywanie w HX751

ROZWIĄZANE
kas49.
Użytkownik

nagrywanie w HX751

Prośba o podpowiedź

 

Otóż problem dotyczy nagrywania na dysku flash programów w telewizorze HX751. Nie ma problemu z nagraniem czegokolwiek przy wyłączonym telewizorze. Natomiast gdy mam włączony telewizor na innym kanale,  w chwili rozpoczęcia  nagrywania przełącza się na kanał zaprogramowanego  w czasie materiału. Jeżeli chcę przełączyć na inny kanał pojawia się komunikat o koniecznym wyłączeniu nagrywania przyciskiem stop na pilocie.

Innymi słowy nie nagrywa na dysk w tle przy włączonym telewizorze. Przestudiowałem dokładnie instrukcję nic  tam w temacie nie wyczytałem. . Jest jakieś obejście tego utrudnienia?.

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W tym modelu TV nie można w tym samym czasie nagrywać jeden kanał a oglądać drugi kanał. Podczas nagrywania TV zawsze przełączy się na kanał, który wcześniej został zaprogramowany. Jeśli chcesz oglądać w tym czasie inny kanał musisz przerwać nagrywanie.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W tym modelu TV nie można w tym samym czasie nagrywać jeden kanał a oglądać drugi kanał. Podczas nagrywania TV zawsze przełączy się na kanał, który wcześniej został zaprogramowany. Jeśli chcesz oglądać w tym czasie inny kanał musisz przerwać nagrywanie.

 

Pozdrawiam

kas49.
Użytkownik

Dzięki

Przykro mi jest. Co prawda kupiłem ten telewizorek na działkę do domku letniskowego. Dlatego dłuższy czas nie sprawdzałem tej opcji. Myślałem, że Sony w tym przecież nienajstarszym modelu ma tak jak w moim domowym Phlipsie w którym mogę przełączać kanały podczas nagrywania.. Nie przemślałem zakupu. Pozdrawiam