anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Niedziałający YouTube KDL 48W705C

profile.country.PL.title
sebax77
Nowicjusz

Niedziałający YouTube KDL 48W705C

Witam, 

Mam problem z telewizorem, którego oznakowanie podałem w tytule wątku. Widziałem dużo takich wątków, jednak nie udało mi się znaleźć żadnego, który odnosiłby się do tego modelu. YouTube działał wcześniej normalnie bez problemów, teraz pokazuje się logo YouTube i nic się dalej nie dzieje. Zrobiłem powrót do ustawień fabrycznych TV, kilka dni podziałało i znowu dzieje się to samo. Telewizor nie ma przeglądarki internetowej, stąd nie mogę usunąć plików cookie tak jak jest napisane w rozwiązaniach do innych modeli. Nie jest to android, więc nie mogę usunąć i zainstalować znowu YouTube'a.  Może ktoś wiedziałby jak rozwiązać problem? :slight_smile: 

Pozdrawiam 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
vaio_network
Poszukiwacz

Mam ten sam objaw od czwartku. KDL-40W605B rok modelowy 2014.

Tylko wyświetla się ekran startowy YouTube i cisza, nie idzie dalej. Kilka razy wcześniej sam YouTube się restartował, ponieważ wyświetliło się, że ma za mało pamięci. Nie mogę też odpalić 500px. Ostatnio czytałam, że Youtube ma nie działać na starych wersjach TV.

Mój też ma tylko SMART-TV i niby jak te cookies pousuwać. Aktualizacja - nie ma do pobrania. Zgłosiłam temat do wsparcia, ale jak widać jest takich więcej przypadków. Może Sony się zlituje 😉 i nie trzeba będzie TV wymieniać co 4 lata, bo nie będzie aplikacji. Powinna być wersja też na stare urządzenia. Nie rozumiem, dlaczego nie ma aktualizacji oprogramowania. Klient czuje się oszukany. Pozdrawiam.

 

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

U mnie na KDL 50W829b gdy jestem zalogowany na YT na ekranie jest widoczne tylko duże logo YT.Gdy wejdę do przeglądarki i wyczyszczę pliki cookies ,YT bez logowania się działa po każdym uruchomieniu TV,ale jak się zaloguję na swoje konto, po ponownym uruchomieniu TV jest widoczne tylko duże logo YT.

profile.country.PL.title
vaio_network
Poszukiwacz

Wielkie Dzięki za info. Dzisiaj udało się wystartować WWW i usunąć pliki coockies. Bardzo to smutne, że teraz trzeba kombinować, żeby używać czegoś za co się zapłaciło. Uruchomił się YT, bez zalogowania. Jakieś wyście awaryjne jednak jest 😉