anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Odzyskanie konta psn

Niko215
Poszukiwacz

Odzyskanie konta psn

Dzien dobry, zwracam sie o pomoc w odzyskaniu mojego konta psn na konoli ps5. Niedawno zakupilem nowa konsole. Wpisujac sie na moje konto uzyskalem informacje ze haslo jest nieprawidlowe. Probujac zresetowac haslo podalem swoja date urodzenia. Jak sie okazalo i ta informacja jest nie prawidlowa. Czy mógłbym odzyskac to konto? Jest ono dla mnie bardzo wazne.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Próbujesz z poziomu konsoli resetować czy przez komputer? Normalnie przez playstation.com zaloguj się i powinno dać sie odzyskac bez problemu. 

Jak bedziesz ustawiał hasło, to podaj numer telefonu żeby mieć dwupoziomowe zabezpieczenie.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Niko215  napisał(a):

Dzien dobry, zwracam sie o pomoc w odzyskaniu mojego konta psn na konoli ps5. Niedawno zakupilem nowa konsole. Wpisujac sie na moje konto uzyskalem informacje ze haslo jest nieprawidlowe. Probujac zresetowac haslo podalem swoja date urodzenia. Jak sie okazalo i ta informacja jest nie prawidlowa. Czy mógłbym odzyskac to konto? Jest ono dla mnie bardzo wazne.

 


https://www.playstation.com/pl-pl/support/account/?category=login-password&subCategory=log-in-issues