anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Opcje w Sony Bravia

profile.country.pl_PL.title
slawul_
Poszukiwacz

Opcje w Sony Bravia

Witam


Przeglądam sobie http://pdf.crse.com/manuals/AE7L100511/PL/index.html szukając kilku opcji i jakie ma możliwości ten TV. Ten i-Manual to to samo co w TV więc szukam i nie znajduję wielu opcji które były by przydatne. W zasadzie najlepszą metodą opisywania problemów jest jeden temat jeden problem, ale ja pozwolę sobie tu wypunktować w czym problem.


1. Ulubione - brakuje mi jednego przycisku którym mógłbym od razu wejść w ulubione, bo Home>Ulubione to nie to samo, trzeba przelecieć kilka opcji po drodze;

2. Wielkość czcionki filmu oglądanego z dysku zewnętrznego - jeżeli tłumacznie jest w oddzielnym pliku, nie wiem jak i czy wogóle można zwiększyć czcionkę, bo jeżeli jest wklejona to jest OK, ale oddzielnie to już nie wygląda tak ciekawie;

3. Przenoszenie i kasowanie kanałów - chyba nie ma takiej opcji żeby zaznaczyć kilka kanałów i przenieść lub skasować - dobrze że jest ten mały programik SonyEditor z którego ostatnio korzystam, ale w TV był by dobrym rozwiązaniem bo przecież nie każdy z niego skorzysta;

4. Zmiana nazwy kanału - też jakoś nie doszukałem się takiej opcji, a naprawdę potrzebna bo mam kilka kanałów których nazwy mnie nie zadowalają np. 5108 kto zgadnie co to za kanał? - podpowiem tj. Fox, nie wiem czemu tak czyta z satelity, mam też Fox HD tam z nazwą nie ma problemu (niektóre dekodery mają taką opcję zmiany nazwy kanału);

5. Blokada żeby inne kanały samoczynnie nie dopisywały się - dziwne to już miałem tak trzy razy, pierwszy raz dopisało się samoczynnie ponad 1600, drugi ponad 3000, a dziś 2 - nSport, a ja mam CI+ CAM Cyfrowego Polsatu, po prostu włączam TV a tu lista się powiększyła i co najzabawniejsze większość z innych platform jakie są na HotBirdzie i Astrze - wiadomo zakodowane w ich systemach kodowania - dobrze że mam listę kanałów na pendrive i zawsze mogę przywrócić bo nie uśmiecha mi się kasowanie 3000 kanałów które tylko zaśmiecają TV :wink: ;


To tyle na razie, może ktoś zna jakieś rozwiązania na moje problemy.


Pozdrowienia.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

2. No cóż, według mojej wiedzy nie ma możliwości zmiany rozmiaru czcionki, a byłaby to przydatna opcja.

3. Wydaje mi się że ten program jest jedynym sposobem by to zmieniać.

4. Nie spotkałem się z tą możliwością.

5. Myślę, że jest to spowodowane tym że korzystasz z modułu od Cyfrywego Polsatu, który z tego co wiem nie jest oficjalnie wspierany.