anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PENDRIVE i 40NX

bakmeen
Początkujący

PENDRIVE i 40NX

Witajcie,
Posiadam pendrive 32GB ( pierwsze co sformatowałem na NTFS aby wgrac filmy..)
Wgrywam film na pena o wielkosci 16,9GB (3d) nastepnie podlaczam do TV i odbiornik TV odpowiada mi ( wykrywa) jako urzadzenie do nagrywania a nie do odtwarzania 😕

Przykładowo: pena 8gb normalnie czyta filmy tam do wielkosci 5gb....

Prosze o wszelkie wskazówki,
z góry dzieki !

18 ODPOW. 18
spolDon1fhkbr
Początkujący

Ciekawe. Może zrobili poprawę w sofcie? Z początku chyba nie obsługiwały?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Z tego co kojarzę większość modeli, które wypisałem nie obsługiwało exFAT, natomias były kompatybilne z systemem FAT32 oraz NTFS.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Zdaję się, że modele poprzednie ( x7x w nazwie ) nie rozpoznają systemu NTFS.

bakmeen
Początkujący

Na moim przykładzie KDL 40NX 720 :
Po pierwsze format pen drive z FAT na exFAT (chodzi o wieksza pojemność)
(w tym przypadku TV czyta pena)
Ale tutaj sie zawiodłem,ponieważ gdy przerobilem mkv na m2ts-film 3D SBS (program TSMUXER) np.Avatara 16gb TV nie chce mi odczytać pliku i własnie tu nie wiem w czym twki problem.


P.S
Inny plik do 4GB(film tak samo przerobiony programem) czyta normalnie na tym penie(exFAT) 😕

spolDon1fhkbr
Początkujący

A jakie napisy 3D wrzuciłeś? Jaki jest plik finalny (z jakim rozszerzeniem?

Zobacz sobie tutaj (tam było o napisać musisz je zintegrować z filmem):
viewtopic.php?f=203&t=11910&p=217067&hilit=SBS#p217067

bakmeen
Początkujący

Filmy są z lektorem plik koncowy po konwertowaniu .m2ts (akurat mkv nie odtwarza)

P.S
Ale dziwne jest to , że mam afere z filmami sciagnietymi z torentów natomiast z .part1 nie ma problemów

spolDon1fhkbr
Początkujący

bakmeen napisał(a):

Filmy są z lektorem plik koncowy po konwertowaniu .m2ts (akurat mkv nie odtwarza)



Może program źle tworzy ten plik. Z dziwnym kodekiem albo coś innego nie gra. Jak kiedyś bawiłem się w przekodowywanie to większość programów mi się wieszała, inne się w ogóle nie odpalały więc są mocno niedopracowane.

bakmeen napisał(a):


Ale dziwne jest to , że mam afere z filmami sciagnietymi z torentów natomiast z .part1 nie ma problemów



Nie rozumiem tego zdania...

bakmeen
Początkujący

poniosło mnie :)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

bakmeen napisał(a):

Tak szczegółowo: to jak sciagnelem w jednym pliku z torrentów to po przerobieniu w ogole nie chcy czytac natomiast popierajac z uploadów itp. działa ok



bakmeen nie moja spawa, gdyż nie jestem władzą ustawodawczą ani tym bardziej wykonawczą, ale nie chwal się takimi rzeczami na forum, które można odczytać dwuznacznie :c29 .
Rozumiem, że dobre płyty w naszym kraju są holendernie drogie w stosunku do zarobków przeciętnego "Kowalskiego". Sądzę, że większość ludzi ma coś na sumieniu jakby dobrze się przyjrzał :c20 więc nie osądzam i nie oceniam :) .

Pozdrawiam Stubb