anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pikselowanie a karta CAM

ROZWIĄZANE
tomvox
Użytkownik

Pikselowanie a karta CAM

Witam.Posiadam tv kablową.Po zamianie dekodera ARIVA,na kartę CAM uciązliwie występuje zjawisko pikselowania.Technicy Multimedia rozkładają ręce.Czy ktoś pomoże rozwiązać problem.

31 ODPOW. 31
profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

jest dokładnie tak jak mówisz

 

mam również dekoder PVR i on nie miał problemu z tymi zakłóceniami

 

ewidentnie widac że zastosowana głowica DVB-C w Sony jest bardzo czuła i podatna na wszelkie zakłócenia poboczne

profile.country.PL.title
yakub.1
Poszukiwacz

Hej, 

 

Tak z ciekawosci. UPC zalozylo Ci dodatkowy filtr czy zmienili sam trojnik?

 

Pozdrowka

tomvox
Użytkownik

No widzisz,a serwis sony nic nie pomógł.Upierali się,że wina nie jest po
stronie tv.Szkoda,że nie przeczytałeś mojego postu
wcześniej,zaoszczedziłbym parę groszy
profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

mam trójnik gdzie z jednego wyjścia wychodzi sygnał "wycięty" (kiedyś używany do analogu)

 

ale dodatkowo gdyby mi kiedyś padł - serwisant zostawił mi "eFkę - tłumik" bezpoośrednio na kabel i dodatkowy trójnik już z pełnym pasmem na 3 wyjściach

profile.country.PL.title
ARBUS69
Użytkownik

Szkoda Kolego, że nie napisałeś jaki masz ten rozdzielacz sygnału dzięki któremu obraz Ci działa. Mam ten sam problem ale nie znam się na tym i nie wiem jaki rozdzielacz kupić. Mam telewizor sony xr90j i telewizję z multimedii. 

profile.country.PL.title
mycha1961
Poszukiwacz

ARBUS69. nic nie kupuj, dzwoń do serwisu Sony niech płytę główna wymienią i będziesz miał spokój z pikselami, wiem co pisze poczytaj moje posty

profile.country.PL.title
Pawel79
Poszukiwacz

Witam, mam telewizor Sony . Telewizja na karte z multimedia i mam ten sam problem czyli pikseluje obraz .. fachowcy rozkładają ręce co mam zrobić ? Będę wdzięczny za pomoc . 

profile.country.PL.title
ARBUS69
Użytkownik

Gnaj do sklepu i składaj reklamacje z tytułu rękojmi póki masz gwarancję. Niech to zabierają i kupuj coś innego. 

 

Zapoznaj się z tym tematem 

https://community.sony.pl/t5/android-tv/xr-55x94j-i-karta-ci-od-upc/td-p/3830337/page/28

 

Ogólnie coś z tv jest kopnięte ale napewno nie ze strony multimedii. Sam to przerabiałem 

profile.country.PL.title
Pawel79
Poszukiwacz

Dziękuje za odp , gwarancji już nie mam wiec co należy wymienić w telewizorze ?

profile.country.PL.title
ARBUS69
Użytkownik

Jakim cudem gwarancji nie masz skoro tv premierę miał w zeszłym roku? Wg mojej opinii nic się nie da naprawić poprzez wymianę elementów ze środka. Trzeba czekać na łaskę sony i porządną aktualizacje. Czytałeś posty odnośnie tv xr94j? To jest ten sam problem.