anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

pilot w modelu KDL-40D3500

profile.country.pl_PL.title
pibi62
Początkujący

pilot w modelu KDL-40D3500

witam wszystkich,
mam problem z pilotem w modelu KDL-40D3500, do tej pory pilot działał przez dwa miesiące poprawnie, a od trzech dni działa tylko w jednym miejscu i tylko pod kątem 45 stopni do TV z odległości 1.5m inaczej nie zadziała.
nie są to baterie, sprawdzone.

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

A czasami nie upadł Ci pilot? Czy dioda w tv zapala się, jak próbujesz coś włączyć z pilota w innym miejscu, niż w tym co opisałeś (działającym)? Jeżeli nie to według mnie są dwie opcje, albo uszkodziła się fotodioda (w pilocie), albo odbiornik podczerwieni (w tv). Weź pilota i przejdź się do sklepu, gdzie mają ten lub podobny model tv i sprawdź czy działa. Albo zadzwoń do serwisu (o-801-500-500) i przedstaw im problem.

profile.country.pl_PL.title
pibi62
Początkujący

chyba wiedzą jaka to jest usterka bo właśnie dzwoniłem do serwisu i powiedzieli aby przynieś go do sprawdzenia,
nie spadł i baterie dobre, dioda zapala się tylko jak pilot jest w miejscu, które opisałem.

profile.country.pl_PL.title
gazza-----
Początkujący

W moim egzemplarzu pilot przez pierwsze 3-4 minuty od uruchomienia telewizora działa tylko z odległości 1m, po tym czasie zaskakuje i działa normalnie z większych odległości. :c7
Wiem, że problem leży po stronie pilota bowiem inne piloty (ampli, dvd, vhs) osługują również ten tv i działają zawsze i wszędzie (z każdej rozsądnej odległości).
Macie też ten problem??
Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Swego czasu pojawiał się problem z diodą od podczerwieni (na zasadzie której działa sterowanie telewizora pilotem). Jak ktoś znał się na elektronice to sam to potrafił zrobić (ale mógł stracić gwarancje). Jeśli nie, to serwis, szybka naprawa. Jednak czasami zdarza się, że urządzenie które jest obok telewizora zakłóca sygnał....