anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

płynność informacji o kanale tv w ramce podczas przesówania kanałów tv klawiszem prog +-/góra dół/ kdl 47w805

profile.country.PL.title
wojluc612gmail.com
Poszukiwacz

płynność informacji o kanale tv w ramce podczas przesówania kanałów tv klawiszem prog +-/góra dół/ kdl 47w805

Witam. Telewizor po roku znakomitej pracy . pierwszy problem z youtubem - po wyborze filmu powrót do menu głównego aplikacji, brak histori oglądanych pozycji,pogubił aplikacje zostały te podstawowe .Pierwsza wizyta serwisu- wgrano softy i coś tam ...kilka dni potem zwęził się obraz w pionie ,następne zgłoszenie do serwisu- diagnoza -coś tam z pamięcią i coś tam jeszcze.Druga wizyta serwisu  wymiana płyty głównej , gra jak nowy, youtube perfekt . Po wymianie płyty głównej zauważyłem w trakcie przeszukiwania prog klawiszem prog +- częste chaczenie się ramki informacyjnej o progr./drżenie w trakcie przechodzenia góra dół . następne zgłoszenie . Trzecia wizyta serwisu dzisiaj- diagnoza- tak musi być nic pan serwisant nie widzi złego. Po roku eksploatacji dobrze poznałem swój telewizor  i tego nie było, była perfekcyjna płynność jak jest w drugim moim telewizorze kdl42w6 . Dzwoniłem dzisiaj do serwisu w tej  w tej sprawie po wizycie serwisanta -zero komunikacji podałem swój tel; po zapewnieniu odzwonimy   do 18-tej.....NIC . Czy ktoś się spotkał z takim problemem tv i takim podejściem serwisu , może jutro c.d. nastąpi  Przykre to firmo SONY.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twój problem do supportu.

Proszę poczekaj jeszcze trochę, a napewno się z Tobą skontaktują.

 

Pozdrawiam