anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Podłączyłem dekoder zewnętrzny cyfrowego polsatu do Sony bravia 32u4000 i jest brak obrazu

Karton342
Nowicjusz

Podłączyłem dekoder zewnętrzny cyfrowego polsatu do Sony bravia 32u4000 i jest brak obrazu

Niedawno kupiłem Sony bravie 32u4000 , podłączyłem dekoder cyfrowego polsatu , włączyłem telewizor i jest sam dźwięk , jakieś podary jak to naprawić ?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym: poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com. 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Karton342  napisał(a):

Niedawno kupiłem Sony bravie 32u4000 , podłączyłem dekoder cyfrowego polsatu , włączyłem telewizor i jest sam dźwięk , jakieś podary jak to naprawić ?


Cześć!

Napisz może w jaki sposób łączysz dekoder z TV.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

KDL-32U4000 o którym jest dość starym modelem i nie obsługuje obrazu 1080p co może być przyczyną brak obrazu. Proponuje podłączyć dekoder do innego TV i zmienić format obraz wychodzący z dekodera na taki, który KDL-32U4000 obsługuje.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

Ale dekoder polsatu nie obługuje 1920p tylko 1080i. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sorki już się poprawiłem miało być 1080p :). Inną przyczyną jaka przychodzi mi do głowy to brak obsługi odpowiedniej wersji HDCP. Skieruję jeszcze sprawę do supportu.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@Karton342 support prosi o infomrację czy sprzęt jest podłączony po HDMI oraz jaka rozdzielczość jest ustawiona w dekoderze.

 

Pozdrawiam