anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

POMOCY !!! Podłącznie PC do SONY KDL-32W4210 - brak dźwięku

profile.country.pl_PL.title
garnett15
Początkujący

POMOCY !!! Podłącznie PC do SONY KDL-32W4210 - brak dźwięku

Witam

Kupiłem tv lcd Sony KDL-32W4210 oraz następujące kable aby podłączyć do niego PC:
- http://www.allegro.pl/item517365273_kab ... _wawa.html
- http://www.allegro.pl/item522419574_kab ... ve_5m.html

Komputer jest wyposażony w kartę graficzną GF9800GT z 2 wyjściami DVI oraz kartę muzyczną Creative SB Audigy

Problem w tym, że na tv jest obraz a dzwięku nie ma Grzebałem w ustawieniach źródła dźwięku ale albo tego nie umiem robić albo coś jest nie tak a może ja coś źle podłączyłem

Proszę o pomoc

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
daro101
Nowicjusz

Ok. Wlasnie dostalem dostep do TV (leci jakis serial ,a corka z zona maja tez cos do powiedzenia) Sprawdzilem to wejscie ,dzwiek jest .Problem ,wiec jest po stronie wyjscia z komputera ,lub przewod jest uszkodzony .Mam podobny panel w TV jak ty ,wiec skoro u mnie dziala...

profile.country.pl_PL.title
daro101
Nowicjusz

Mowiles ,ze masz juz obraz na HDMI w TV ,wiec podepnij go do wejscia 2 ,obok podlacz dzwiek na mini jack i przelacz w TV na to wejscie .Skoro obraz i fonia wychodzi z kompa ,to nie ma sily wszystko musi grac ! Jesli nie ,to nie mam pojecia co tam jeszce moze byc zle .Pytaj serwisanta na forum ,wczoraj rozwiazal moj problem.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Może po prostu w komputerze masz wyciszone któreś wyjście. Wejdź w zaawansowane opcje dźwięku i tam zobacz co jest grane :D

profile.country.pl_PL.title
garnett15
Początkujący

z dzwiekiem z komputera jest wszsytko ok bo jak go podepne obojetnie gdzie minijackiem i ustawie tv na tryb pc to dzwiek dziala (ale tylko wtedy jak nie mam podlaczonego obrazu przy tym hdmi). Czytalem gdzies ze karty gf 9600 i mozliwe ze 9800 tez a ja taka mam maja taki blad ze niby symuluja ze wysylaja i obraz i dziwek kablem dvi-hdmi, stad jesli mam podpiety tv takim kablem to tv mysli ze podlaczylem juz obraz i dzwiek, wiec jak podlaczam dodatkowy kabel z dziwekiem na minijacka to tv go nie widzi. Czy ktos slyszal o takim absurdzie BARDZO PROSZE o pomoc !!!

profile.country.pl_PL.title
garnett15
Początkujący

z dzwiekiem z komputera jest wszsytko ok bo jak go podepne obojetnie gdzie minijackiem i ustawie tv na tryb pc to dzwiek dziala (ale tylko wtedy jak nie mam podlaczonego obrazu przy tym hdmi). Czytalem gdzies ze karty gf 9600 i mozliwe ze 9800 tez a ja taka mam maja taki blad ze niby symuluja ze wysylaja i obraz i dziwek kablem dvi-hdmi, stad jesli mam podpiety tv takim kablem to tv mysli ze podlaczylem juz obraz i dzwiek, wiec jak podlaczam dodatkowy kabel z dziwekiem na minijacka to tv go nie widzi. Czy ktos slyszal o takim absurdzie BARDZO PROSZE o pomoc !!! Jak moge sie skontaktowac z jakims serwisantem SONY online ??

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeżeli dźwięk wysyła, gdy nie jest podłączone HDMI, a gdy jest to nie ma, tzn. że tv oczekuje dźwięku z HDMI. Jak podłączysz pod HDMI port 2 i dźwięk do odpowiedniego portu, jak ktoś wyżej pisał, musisz poszukać w opcjach telewizora przekierowania audio z HDMI na to wyjście gdzie jest podpięty dźwięk.
Co do serwisu online, nie wiem czy Sony ma, ale masz numer na infolinie 0-801-500-500.