anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem w wyborem uchwytu do Sony Bravia

ROZWIĄZANE
stoces
Poszukiwacz

Problem w wyborem uchwytu do Sony Bravia

Witam,

 

Nie wiem czy temat był już poruszany ale mam problem z wyborem uchwytu ściennego do Sony KDL-42W705

 

Wiem, że w zestawie jest uchyt ścienny ale bardzo ubogi i chciałbym kupić coś z  HAMA z możliwościa regulacji góra/ dół, lewo/orawo.

 

Dzisiaj byłem w MEdia Markt i powiedzieli mi że może z tym być problem w tym modelu SONY, bo ma jakieś własne dziwne mocowania które trzeba zakupić  w sony.

 

Z góry dzięuję za pomoc.

 

Pozdrawiam,

MAciej

11 ODPOW. 11
Kowalowa
Poszukiwacz

Są w Media Markt i Saturn uchwyty firmy Dulik i Lauk, model LDA-400 na którym zawiesisz każdy Sony Bravia. 

Ma na wyposażeniu akcesoria które umożliwiają zawieszenie każdego modelu Sony. Regulacja prawo, lewo, góra, dół.

Cena około 250 złotych ale widziałem w Media Markt Legnica za 199Uchwyt-DULIK-amp-LAUK-LDA-400-85669-17181-500x500.jpg

DYSTANSE SONY.jpg

wradecki
Nowicjusz

TV tej serii mają uchwyt już "wbudowany". Srebrną podstawkę przykręca się do tylnej ścianki i za pomocą specjalnych dołączonych akcesoriów przykręca się do ściany. Niestety takie rozwiązanie umożliwia przymocowanie TV wyłącznie "na płasko". Jest gdzieś na YT filmik jak to się robi.