anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z KDL-42W656A

tomekpiskorz.pl
Nowicjusz

Problem z KDL-42W656A

Witam wszystkich starych lisów tematu i proszę o wielka pomoc.Po pierwsze to chciałbym zaznaczyć,że to mój pierwszy produkt sony ale od samego początku zaczęły się z nim pewne problemy.A mianowicie po pewnym czasie oglądania telewizora nie działa na pilocie przycisk OPTIONS oraz HOME.Telewizor KDL-42W656A-raz działa a raz nie(czasami wystarczy wyłączyć i włączyć telewizor i działa ale nie zawsze)Od razu pomyślałem,że wada telewizora-sprzedawca kazał przywieść tv i powiedział że wymienią bez problemu ale po zawiezieniu tv do nich te funkcje dzialają bez problemu(na pen drivie było sprawdzane)-zgupiałem całkowicie a pan ze sklepu poszedł sobie i tyle.z pełnym niedowierzaniem zacząłem sam kombinować i doszedłem do wniosku,że dzieje się tak jedynie wtedy gdy podłączymy dwa wyjśćia HDMI (2godniny sprawdzania,samemu oczywiście).Ja akurat korzystam z Cyfrowego Polsatu i Xboxa.Uradowałem się wkońcu że znalazłem przyczynę problemu ale pan z Media Exp....stwierdził,że wg niego nie jest zbyt uciążliwe i jeżeli chcę może odesłać tv lub wezwać technika.Zadzwonił więc do mnie technik i po rozmowie stwierdził że to żadna wada,wszystkie telewizory sony tak mają i wystarczy jeżeli wymienię dekoder na CI+ i bedzie ok. Szukałem dużo na necie o tym problemie  jakiś info na ten temat i nic nie znalazłem,więc dziwi mnie to bardzo.Mi osobiście się to nie podoba.pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
RadMac
Użytkownik

Po to jest kilka wejść HDMI by z każdego można było skorzystać:) Trudno mi uwierzyć, że jak połączony jest polsat z x boxem to nie będzie działać a jak c+ to wszystko się naprawi. Zdarzyło mi się kiedyś, że dekoder cyfry nie dział z telewizorem. Nagle ginął obraz i w ogóle. Po wyłączeniu wszystkiego i ponownym włączeniu znowu działało. Okazało się że uszkodzony był kabel HDMI.