anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z logowaniem do PlayMemories

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
alicja1956
Użytkownik

Problem z logowaniem do PlayMemories

Witam!

Nie potrafię zalogować się doPlaymemories.Telewizor jest zarejestrowany.Nie wiem gdzie znaleźć i jak wpisać kod.czy ktoś potrafi mi pomóc?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dzień dobry @alicja1956,

 

zadaliśmy Twoje pytanie Sony Support. Przekazuję odpowiedź.

 

Kod podany przy rejestracji to jest te 5 cyfr, które wpisuje się na komputerze w 5-tym kroku instrukcji. Jeśli nie były one wpisywane, to rejestracja nie została ukończona i należy jej dokonać ponownie.

W skrócie:
włączamy PMO na TV, wyświetla nam się kod. Rejestrujemy TV na komputerze, podając kod, który się wcześniej pojawił na ekranie telewizora. Po jego przyjęciu przez system, przechodzimy do piątego punktu instrukcji, w którym nadajemy swój własny PIN (taki żeby można go było łatwo zapamiętać).

Dopiero gdy rejestracja zostanie pomyślnie ukończona, wracamy do telewizora i na ekranie logowania wpisujemy wcześniej utworzony (w 5 punkcie instrukcji) nasz kod PIN i logujemy się.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Karolina

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
jedrus1
Poszukiwacz

U mnie od jakiegoś czasu też nie mogę sie zalogowac.
profile.country.PL.title
alicja1956
Użytkownik

Rozumiem,że byłeś już zalogowany a problem pojawił sie teraz?Ja po prostu nie mogę albo zwyczajnie nie umiem zalogowac sie po raz pierwszy.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj alicja1956,

 

Poniżej podaję link do instrukcji przygotowanych przez Sony specjalnie, by ułatwić konfigurację i użytkowanie PlayMemories Online:

http://guide.playmemoriesonline.com/help/pl/tv/pmo-preparation.html

Mam nadzieję, że okażą się pomocne. Daj nam znać, jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

jedrus1
Poszukiwacz

Telewizor mam zarejestrowany i przez kilka miesiecy nie bylo problemu ale od jakiegos czasu wyskakuje błąd logowania.

profile.country.PL.title
alicja1956
Użytkownik

Witam!
Bardzo dziękuję za podany link.Niestety zatrzymałam się na etapie "kod PIN"
.Wyczytałam,że ma to być kod podany przy rejestracji telewizora a ja nie
pamiętam,żebym taki podawała.Czy można ustalić nowy?
profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dzień dobry @alicja1956,

 

zadaliśmy Twoje pytanie Sony Support. Przekazuję odpowiedź.

 

Kod podany przy rejestracji to jest te 5 cyfr, które wpisuje się na komputerze w 5-tym kroku instrukcji. Jeśli nie były one wpisywane, to rejestracja nie została ukończona i należy jej dokonać ponownie.

W skrócie:
włączamy PMO na TV, wyświetla nam się kod. Rejestrujemy TV na komputerze, podając kod, który się wcześniej pojawił na ekranie telewizora. Po jego przyjęciu przez system, przechodzimy do piątego punktu instrukcji, w którym nadajemy swój własny PIN (taki żeby można go było łatwo zapamiętać).

Dopiero gdy rejestracja zostanie pomyślnie ukończona, wracamy do telewizora i na ekranie logowania wpisujemy wcześniej utworzony (w 5 punkcie instrukcji) nasz kod PIN i logujemy się.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Karolina

 
profile.country.PL.title
alicja1956
Użytkownik

Witam!

Serdecznie dziękuję za pomoc.Znalazłam opcję zmiany PIN-u i dalej z logowaniem  już sobie poradziłam.

Życzę zdrowych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia,miłej,rodzinnej atmosfery i szczęścia w Nowym Roku.

Alicja.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Alicjo,

 

Bardzo się cieszymy, że udało się rozwiązać problem.

 

Również życzymy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

 

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
alicja1956
Użytkownik

Witam!

Po próbie zalogowania na inne,nowe konto /męża/,które nie powiodło się,nie mogę zalogować się na swoim-dotychczas używanym.Problem ten przytrafił mi się po raz drugi-wtedy chodziło o pierwsze logowanie.Poprzednio pomogła zmiana PIN-u-teraz nie.Czy mogę liczyć na jakąś radę?