anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z nowym telewizorem Sony

Radek1011
Nowicjusz

Problem z nowym telewizorem Sony

Zakupiłem wczoraj telewizor sony 3d z smart tv. Jesli klka problemów, poniewaz na takiej technologi zbytnio sie nie znam. Po pierwsze sciagłem aplikacje media remote lecz tel ( lg) nie wyszukuje telewizora choc nie wiem czy telewizor tez musi byc łaczony z internetem. Po drugie nie wiem o co chodzi z 2 pilotem. Mozna właczac i wyłaczac ale co kontretnie mozna z nim robic. Wiem ze dzieki niemu i majacemu smartfona Sony przez nfc dotykajac sie obraz przejdzie na telewizor, lecz ja tego zrobic nie moge i nie wiem do czego wtakim razie jest mi potrzebny. KOlejna sprawa to połaczenie telefonu d telewizora . Nie mam soniaka wiec jest pod górke. Dzsiaj probowałem połaczyc sie jako w telewizorze i w komorce przez wi-fi . Niby sie połaczyly tam jakies kody pin trezba było wpisywac lecz cały czas odłacza sie. 

 

Co do tego pilota ktory umozliwa fukncje za 1 dotknieciem i chce skonfigurowac lecz nie idzie. Przytrzymuje przycisk home itp itd co wskazuja co mam robic lecz na koniec zaden panel sie nie pojawia. 

 

Jeszcze jedna sprawa czy telewizor sony zaden nie obsługuje flasha i czy na innych telewiroach sa problemy wpisywaniem faz w google. Adres http jak wpisuje strona sie wczytuje lecz jak chce przez google i daje szukaj nic nie idzie. Dzieki wielkie za pomoc. 

0 ODPOWIEDZI 0