anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z obramówka wokół postaci 50w829b

kpotocki
Poszukiwacz

problem z obramówka wokół postaci 50w829b

Witam

Kupiłem z 2 tygodnie temu telewizor  KDL 50w829B (wcześniej miałem starszy model Bravii lcd)

Mam problem taki że podczas oglądania meczy gdy jest zbliżenie na piłkarza podczas biegu robi się wokół niego obramówka (obwódka aureola ) jak zwał tak zwał, gdy jest w trybie automatycznym lub football, ale jak odpalam tryb gry i odtwarzam tem sam moment obwódka znika. Na stopklatce nie jest to widoczne. Telewizor podpięty kablem hdmi do dekodera, posiadam nadal lcdka i nie ma tego efektu więc moje pytanie brzymi

Czy możliwe że któraś z funkcji która jest włączona podczas trybu atumatycznego lub football nie działa poprawie, czy jest to normalne w telewizorach led.

Prosze o jakieś rady itp bo nie wiem czy trzeba reklamować telewizor czy się przyzwyczajać.

 

Tagi (1)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj kpotocki,

 

Dziwna sprawa. Czy kontaktowałeś się już może w tej kwestii z pomocą techniczną Sony?

Pomoc techniczna dla modelu KDL-50W829B

Kontakt

 

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J

beniuasia
Użytkownik

Mam to samo w modelu 55W805A,przy włączonym motionflow na płynny jest taka obwódka wokół postaci, napisów. Nie tylko podczas meczów ale podczas filmów czy innych programów. TV był w serwisie, informacja była, że została wymieniona płyta główna ale problem pozostał. Kpotocki czekam na rozwój wydarzeń w Twoim wypadku, napisz co udało Ci się załatwić.

Makubo
Nowicjusz

W opcjach graficznych jest funkcja obrysu postaci, wyłączcie ją. NIe pamiętam dokładnie w którym miejscu ale chwila szukania i załatwione.