anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z odtwarzaniem filmów w necie błąd 404

profile.country.PL.title
dobrzda
Użytkownik

Problem z odtwarzaniem filmów w necie błąd 404

Od dziś nie mogę oglądać filmów i na zalukaj i na innych stronach wyskakuje mi błąd 404 not found. 

Jak sprawdzam w pomóc połączenie z internetem to wyskakuje komunikat 

Pomyślnie nawiązaniu połączenie z internetem .Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do zawartości, skontaktuj się z usługodawca obsługującym zawartość.

Gdzie na telefonie i komputerze działa . Wcześniej na tv te działało

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Napisz proszę, jaki to model, a spróbujemy znaleźć odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

Aggnieszka_J

profile.country.PL.title
dobrzda
Użytkownik

Sony 

KD-55XD8577

profile.country.PL.title
dobrzda
Użytkownik

Od dziś


dobrzda napisali:

Sony 

KD-55XD8577



tv mam podłączony na kabel do dekodera wszystko działało ładnie , połączenie jest oki i dostęp do zawartości też jest oki a i tak wyskakuje 404 not found albo the media could be loaded ,either because the server or network failed or because the format is not supported

 

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dziękuję, wysłałam zapytanie!

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj, oto odpowiedź z Sony Support, mam nadzieję, że okaże się pomocna:

---------

do obsługi treści video zawsze zalecamy korzystanie z aplikacji zewnętrznych, ponieważ przeglądarka internetowa nie została do tego przystosowana (przykładowo brak wtyczki Flash Player oraz Silverlight). W związku z powyższym wystarczy drobna zmiana na stronie (wprowadzenie na stronie reklamy, która nie będzie obsługiwana przez telewizor), by cała strona nie funkcjonowała poprawnie. Niemniej zalecam wykonanie czyszczenia pamięci podręcznej, ponieważ również to może mieć wpływ na opisaną sytuację. W tym celu proszę o uruchomienie HOME - Ustawienia - Aplikacje - Aplikacje systemowe - Sony Select, a następnie wyczyszczenie pamięci podręcznej.

--------

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J