anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Spotify Connect.

profile.country.PL.title
Oski1200
Nowicjusz

Problem z Spotify Connect.

Witam, od dnia dzisiejszego (29.05.2020) mam problemy z aplikacją Spotify na TV SONY KD55XG8596.

Mianowicie, zawsze bez problemu czy z telefonu, czy z komputera mogłem "przerzucić" muzykę na telewizor w stanie rzeczywistym, aktualnie mam z tym problem. 
Podczas próby, na komputerze dostaje informacje, że jest odtwarzana muzyka na TV, lecz on nawet się nie włącza, kiedy jest włączony to nie wchodzi w aplikacje Spotify, kiedy jednak włączę ją ręcznie tak samo nie łapie sygnału. 

Podobnie sytuacja wygląda przy próbie "przerzucenia" muzyki z telefonu.

DODAM, że przełączanie się między telefonem a komputerem działa sprawnie w 100%. 

Największym problemem jest jednak to, że aktualnie wchodząc w aplikacje Spotify i próbując puścić muzykę odpalona zostaje nie zawsze ta sama playlista i pomimo "mijania czasu" na ekranie muzyki nie słychać, nie mogę zastopować, zmienić utworu na następny czy też poprzedni, aplikacja po prostu jest martwa i nic nie działa. 

 

Próbowałem:

- pełnego resetu telewizora, wraz z odłączeniem prądu.

- pełnego resetu wszystkich urządzeń w mieszkaniu, wraz z resetem WiFi 

- odinstalowywanie całej aplikacji

- łączenia się z innej sieci ( posiadam 2.4G i 5G w domu) 

 

 

Jest to pierwszy taki przypadek od 5 miesięcy użytkowania.. pamiętam jednak, że ostatnio została przeprowadzona aktualizacja systemu, może to ona jest głównym powodem? 

 

Bardzo proszę o szybką pomoc. 

Pozdrawiam! 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Na początek miękki reset z przycisku włączania na pilocie przez dłuższe jego przytrzymanie. Jak nie pomoże to odinstaluj i ponownie zainstaluj Spotify.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
banan129
Poszukiwacz

Mam ten sam problem, próbowałem wszystkich opcji i wywala odrazu po wlaczeniu. Problem ten jest także z innymi aplikacjami, ale nie wszystkimi. Np. aplikacja pomoc wywala do ekranu Home w ten sam sposób co Spotify, a pomoc to app systemowa.