anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z TV Sony Bravia KDL-40BX400

profile.country.PL.title
waasiaczek
Nowicjusz

Problem z TV Sony Bravia KDL-40BX400

Mam pewien problem techniczny, gdyż mam prawie 5 letni telewizor i mam 4 wejścia HDMI. Lecz gdy chciałam podpiąć dekoder do telewizora poprzez kabel HDMI. Wszystkie wejścia nie działały i nagle telewizor pokazał mi, że się połaczył z dekoderem, ale nie dawał dżwieku ani obrazu w kanałach. Jedynie co mogłam zobaczyć to to, że wiem na jakim kanale jestem i mogę przejść na inny. Gdy podpinalam komputer do telewizora to też go nie widział. Resetowałam telewizor jak i dekoder do ustawień fabrycznych był nie jeden raz wyłączany z prądu jak i dekoder i tak co jakiś czas, ale nic nie pomagało. Proszę o pomoc!

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Twój telewizor wchodził na rynek w 2010 lub 2011, także zweryfikuj czy wysyłany sygnał z dekoder lub PC jest obsługiwany przez TV - instrukcja poniżej - strona 25:

https://www.sony.pl/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs/kdl-40bx400/specifications

Spróbuj np. na PC zmniejszyć rozdzielczość i zobacz czy nadal nie działa. Dodatkowo sprawdź w opcjach TV czy nie masz wyłączonych HDMI i spróbuj użyć inny kabel HDMI, bo ten który używasz może być uszkodzony.

 

Pozdrawiam