anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem ze stworzeniem konta Bravia Core

profile.country.PL.title
Vantus1916
Poszukiwacz

Problem ze stworzeniem konta Bravia Core

Cześć,

mam problem ze stworzeniem konta Bravia Core.

Telewizor 75x90j. Zarejestrowany.

Po uzupełnieniu wszystkich danych wyskakuje komunikat jak na zdjęciu.

Kilkanaście prób od wczoraj. Za każdym razem to samo

457C25BD-DFC1-4174-B25C-23CE4E42B2B8.jpeg

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Ja miałem podobny problem w 65x90j.Po przywróceniu ustawień fabrycznych,nie mogłem się zalogować do już utworzonego konta Bravia Core.Pojawiał się komunikat że używam VPN,którego oczywiście nie używam.Po kilkunastu dniach udało mi się zalogować,nic nie zmieniając w ustawieniach sieci.Wydaję mi sie że aplikacja nie jest do końca dopracowana.

profile.country.PL.title
Mr_Jacol
Poszukiwacz

Ja także dzisiaj od kilku godzin próbuję utworzyć konto. Po wypełnieniu formularza na samym końcu wyskakuje mi taki sam komunikat. Oczywiście mam pełny dostęp do Internetu poprzez przewód Ethernet. Inne app można normalnie odpalić i działają prawidłowo.

Czy ktoś wie, jak można ten problem rozwiązać?

marszal5
Nowicjusz

Też mam problem z zarejestrowaniem konta Bravia Core. Mam zaktualizowaną aplikację w telewizorze. Internet po kablu. Wyskakuje mi komunikat: utracono ołaczenie sieciowe i kod błędu: EXT/209/40193/0/0.

Proszę o poradę.

profile.country.PL.title
Matas77
Poszukiwacz

Ja mam identyczny problem od tygodnia. Pomimo wykonania wszystkich aktualizacji i poprawnym podłączeniu do Internetu poprzez WiFi w telewizorze nie można zarejestrować konta Bravia Core. Mam komunikat utracono połączenie sieciowe i kod błędu: EXT/209/40193/0/0. Jak widać nie tylko u mnie jest ten problem, miło by było gdyby Sony raczyło podać jakąś wskazówkę jak to naprawić.

profile.country.PL.title
Vantus1916
Poszukiwacz

Mi się w końcu udało zalogować po kilku/kilkunastu dniach. Nie zmieniałem absolutnie nic. Samo wskoczyło. Tak jak ktoś napisał powyżej - ta apka jest niedopracowana po prostu…

profile.country.PL.title
Mr_Jacol
Poszukiwacz

Dzięki za informację. Będę próbował do upadłego:) a swoją drogą, jutro skontaktuję się z supportem Sony - zobaczę, czy znają problem i czy będę w stanie jakoś pomóc…

profile.country.PL.title
Mr_Jacol
Poszukiwacz

Cześć,

zgodnie z zapowiedzią otworzyłem Case na stronie pomocy technicznej w Sony oraz zadzwoniłem na Infolinię +48223060694.

Po opisaniu problemu, bardzo miła Pani poinformowała mnie, że proponuje zrobić restart TV zgodnie z procedurą:

https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00114591

Gdyby reset telewizora nie pomógł, zasugerowano kontakt bezpośredni z zespołem wsparcia aplikacji Bravia Core: 

adres email: support-PL@sonypicturescore.com

Taką samą odpowiedź mailową otrzymałem z supportu technicznego Sony.
Napisałem więc na ww. adres maila i ku mojemu zaskoczeniu, otrzymałem miłego maila z przeprosinami  oraz taką sugestią:

„Czy możesz spróbować zarejestrować się przy użyciu innego adresu e-mail i adresu e-mail z inną domeną”

Zrobiłem tak jak zasugerowano i aplikacja  Bravia Core - DZIAŁA!!! 😄😄😄

Dodam, że na początku z niepowodzeniem próbowałem zarejestrować konto z adresu w domenie ONET (poczta.onet.pl)
Po sugestii supportu z powodzeniem zarejestrowaniem konto
z adresu w domenie GOOGLE (gmail.com)

Poza początkowym wkurzeniem jestem bardzo miło zaskoczony obsługą techniczną Sony.
Po zarejestrowaniu Case, kontakt supportu Sony oraz wsparcia technicznego  aplikacji Bravia Core był bardzo  szybki, sprawny i rzeczowy - za co bardzo dziękuję!!!

 

 

 

 

profile.country.PL.title
Matas77
Poszukiwacz

Cześć,

Potwierdzam 😀😀 Wprowadziłem inne konto email do rejestracji i poszło bez resetowania TV do fabryki 😀

W samej aplikacji znalazłem błąd. U mnie na pytanie "Czy chcesz wyjść z aplikacji?" trzeba kliknąć "Nie". Jak klikam "Tak" to aplikacja się nie wyłącza. Ale to mało ważne, najważniejsze że udało się w końcu zarejestrować 😀

profile.country.PL.title
Mr_Jacol
Poszukiwacz

Cieszę się, że Ci się udało 😄

Jakoś filmów w aplikacji w Bravia Core rzeczywiście powala na kolana 💪

Życzę teraz tylko samych miłych wrażeń😄