anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Promocja Bravia - Kupujesz nową Bravia dostajesz smartfon Xperia Z / L

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Promocja Bravia - Kupujesz nową Bravia dostajesz smartfon Xperia Z / L

Po raz kolejny firma Sony prezentuje nową promocję na flagowe modele Bravia. I pozytywnie zaskakuje:smileyhappy: We wcześniejszych latach mogliśmy otrzymać tablet, kamery Bravia, adaptery WiFi, komplet 22 filmów Bonda na Blu-ray. W tym roku po zakupie nowej Bravia W9 46" lub 55" otrzymujemy smartfon Sony Xperia Z (wartość sklepowa to ok 2500pln), a przy zakupie Bravia W8 47" lub 55" otrzymujemy Sony Xperia L (ok 1200pln).


http://www.sony.pl/res/images/image/68/1237490792968.jpg


Promocja "Idealna para" obowiązuje od 29 maja 2013 do 14 lipca lub do wyczerpania zapasów. Regulamin promocji znajduje się pod tym linkiem, zachęcam do zapoznania się: http://www.sony.pl/res/attachment/file/42/1237490796942.pdf


Więcej informacji na stronie Sony: http://www.sony.pl/promocjaBRAVIA


Message was edited by: Sony_Polska

13 ODPOW. 13
profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Swoją drogą to ciekawą nazwę wymyślili.... Idealna para 😉 Znacie już ceny W9?

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

W UK cena W9 w 46" to 1799 funciaków czyli po naszemu jakieś 8820 PLN przy obecnym kursie (nie doliczam cła i innych opłat, które obdzierają nas z gotówki).

Rozmiar 55" analogicznie 11760PLN.


Z-ka będzie na pewno bardzo użytecznym pilotem z apką Media Remote.


P.S. przy imporcie z UK należy pamiętać, że TV mają wtyczkę po lewej stronie i plus z minusem w gniazdku trzeba podmienić :smileywink:.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

sony zrobi dużo, żeby zachęcic do kupna. Gorzej jak Cię juz złapią :wink:




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Dodatkowym plusem jest wykorzystanie aplikacji TV SideView w Z-tce oraz L-ce jako pilota internetowego. Dzięki tej apce można surfować po sieci z poziomu TV.



Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

TV SideView działa świetnie i w moim telefonie, ale i tak z tego nei korzystam. NFC nie jest mi potrzebne :). Niech mi dadzą zaaktualizowanego playera w HX850. To mi wystarczydo szczęścia.




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

SideView jest ok, mi brakuje małego podglądu obrazu na telefonie. Ale nei wiem czy to jest możliwe... Co do NFC, może dziś będę miał możliwość dokładniejszego przetestowania - można je wykorzystać np. do serfowania po Internecie. Zaznaczam, że jeszcze nie sprawdzałem jakości i możliwości serfowania, ale z opisu można wyciągnąć takie wnioski. To byłoby świetne, dużo wygodniejsze niż z poziomu telewizora.

Co do Playera, mówisz o USB?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

misjamars wrote:


Swoją drogą to ciekawą nazwę wymyślili.... Idealna para 😉


Właśnie można zastanowić się nad nazwą promocji, co otrzymamy dzięki połączeniu smartfona z nowymi modelami Bravia? Uważam, że nazwa nie jest przypadkowa. Oba te urządzenia są ze sobą kompatybilne pod kątem niektórych funkcjonalności.

Do modeli W8 i W9 otrzymujemy drugi pilot, który jest uproszczoną wersją podstawowego. Dodatkowo wspiera technologię "NFC One-Touch", tutaj znaną jako funkcję "One-touch mirroring", której kompatybilnością mogą pochwalić się smartfony Xperia Z i Xperia L. Dzięki temu, dotykając Xperią pilota, obraz pulpitu zostanie pokazany na ekranie Bravia. Wszystko co robimy na smartfonie, jest pokazywane na telewizorze. Jako to działa w praktyce? Poniżej filmik z YT:




Więcej o technologii NFC One-Touch w Bravia w tym wątku: https://www.sony.pl/discussions/thread/221920



Kolejną funkcją, znaną już ze wcześniejszych modeli (kompatybilna ze starszymi modelami Bravia i systemami Android i iOS), jest aplikacja do sterowania telewizorem TV SideView. Jest to aplikacja dzięki której mamy pełną możliwość sterowania telewizorem z poziomu smarfona. Jest to najnowsza wersja aplikacji Media Remote - która tak również jest funkcjonalna (ale mniej niż SideView). Poniżej film obrazujący tę opcję (przykład we współpracy z tabletem):




I jeszcze jeden:





Na telewizorach Bravia została dodana nowa aplikacja YouTube. Umożliwia ona parowanie urządzeń, czyli np. telefonu i telewizora. W praktyce możemy wysyłać filmy z poziomu smartfona do aplikacji w telewizorze - czyli wyświetlać je na dużym ekranie. Wątek dotyczący tej funkcji jest pod tym linkiem, :

https://www.sony.pl/discussions/message/1322306#1322306


Poza tym możemy korzystać z WiFi Direct (chociaż przy "One-touch mirroring" raczej nie będziemy), DLNA. W dzisiejszych czasach smarfon jest świetnym uzupełnieniem najnowszych telewizorów... Chociaż jeszcze bardziej "Idealna para" byłaby z tabletem Z:smileyhappy:

Dla tych którzy się zgubili, dodatkowo smarfon służy do dzwonienia:smileywink:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

batumi wrote:


sony zrobi dużo, żeby zachęcic do kupna. Gorzej jak Cię juz złapią :wink:

A nie sądzisz Batumi, że opcja z telefonem jest fajna, a jego wykorzystanie bardzo ciekawe? Przez NFC One-Touch myślę o zmianie telefonu, tylko poczekam aż spadną ceny.. Albo zmienię HX85 na W9:smileyeh:

JarekLinda
Poszukiwacz

Promocja Sony Idealna Para - kup TV Bravia a otrzymasz Xperię gratis. Ktoś z Was brał udział w tej promocji? Ja próbowałem, ale zamiast smartfona w prezencie stałem się problemem firmy Sony.

 Od 7.06 od kiedy stałem się klientem Sony jestem ich problemem: najpierw szukali mojego zgłoszenia w promocji we Francji (na szczęście Poczta Polska pomogła ustalić, że je dostali). A propo: XXIw. facebook i takie tam, a w Sony wysyła się do udziału w promocji wycięty kawałek kartonu, wydrukowany formularz zgłoszenia internetowego, zeskanowaną fakturę zakupu i kod z wnętrza pudełka pocztą tradycyjną na adres we Francji.... Jeśli można coś jeszcze zarchaizować i skomplikować bez sensu to Sony popisało się niewiarygodnie tą promocją.

 Dokumentów szukali kilka dni po ich otrzymaniu w... archiwum. W końcu po wielu bezskutecznych rozmowach i emailach z 1 infolinią we Francji i 1 customer service w PL po 4 tygodniach ktoś doszedł do wniosku że klient źle się w tej promocji zarejestrował i zarejestrował mnie, czyli klienta - swój problem, ponownie. 8.07 dostałem email z potwierdzeniem ponownego zgłoszenia - ale tydzień później wciąż niestety nie ma mnie w bazie zgłoszeń (sic!). Nie ma mnie do dziś. Klient - problem Sony - miał dziś odebrać telefon od infolinii promocji Sony Ideala Para. Nikt nie zadzwonił, widocznie problem klienta dopadł też infolinię. A wcześniej problem klienta rozłożył customer service Sony w Polsce, bo tam stwierdzono że nie mają wpływu na przebieg własnej promocji, bo to (uwaga: straszne słowo) "zewnętrzna firma" dla nich organizuje....

 Ktoś z Was też jest problemem (klientem) firmy Sony?