anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Promocja SONY

Motilek
Początkujący

Promocja SONY

Kupiłem w grudniu telewizor KDL40NX720 w sony centre i sprzedawca powiedział mi, że przysługuje mi kamera do rozmów przez skype'a w ramach jakieś tam promocji... Pod koniec lutego wysłałem swoje zgłoszenie wraz z wymaganymi dokumentami. 16 Marca dostałem wiadomość e-mail o otrzymaniu mojego zgłoszenia i pomyślnej rejestracji a także była tam informacja, że dostanę jeszcze jednego e-maila potwierdzającego wysłanie kamery. Niestety żadnej informacji nie dostałem a kamery jak nie widać tak nie widać... Miał ktoś może też takie problemy? Jak długi jest przewidywany okres dostarczenia kamery? Ja czekam już ponad półtora miesiąca. Na infolinii sony podali mi taki numer kontaktowy : 0080027000009. To jest prawdziwy numer? Bo ja niestety nie mogę się przez niego połączyć...
Pozdrawiam, Motilek

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Ten system promocji działa dosyć wolno, to niestety trzeba przyznać. Pozostaje czekać cierpliwie. W przypadku adapterów Wi-Fi czas oczekiwanie też był spory, ale wszyscy z tego co mi się zdaje otrzymali przesyłki.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Z tego co kojarzę adaptery i cały promocyjny sprzęt jest wysyłany z tego samego miejsca, więc czas oczekiwania będzie podobny. Jedyne co zostaje to uzbroić się w cierpliwość jak napisał kolega Mylagos wyżej.
Jeśli chodzi o realizację przesyłki - również nie znam przypadku gdzie ktoś nie dostał swojej nagrody :).

Pozdrawiam Stubb
spolDon1fhkbr
Początkujący

Tutaj masz link: http://www.sony.pl/promocja/suivi_connexion.php

Wpisujesz numer zgłoszenia, a z boku masz numery telefonów.

Motilek
Początkujący

Ok, dziękuję bardzo za kompletną pomoc :)