anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Prośba o pomoc gdy olewa nas Sony

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Prośba o pomoc gdy olewa nas Sony

Zostałem właśnie całkowiecie zlany przez SONY!!!!!!!!!!!  cytuję odpowiedź: 

"Szanowny Panie,


dziękuję za szybką odpowiedź. Zgodnie z przesłanymi zdjęciami, nie widać żadnej wady w wyświetlanym obrazie. W celu poprawy jakości obrazu zalecam wykonanie ustawień wyświetlania zgodnie z instrukcją z linka:

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/85378/~/jak-idealnie-ustawi%C4%8..."

 

Oczywiście że nie widać bo jak ma to widać na zdjęciu!!!

Co innego kupowałem a co innego mam po aktualizacji!!!

Ne sądziłem , że zostanę tak potraktowany!!Czy ktoś wie co należy teraz zrobić?Czy mam wzywać serwis , iść do sklepu czy też jakieś inne kroki podjąć?

30 ODPOW. 30
profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Ale i tutaj, nikt nie każe Ci kupować telewizora z AndroidTV. Dla mnie np. to wygodne rozwiązanie, które sprawdza się o wiele bardziej niż gdyby była to przystawka. Po x latach z kablami HDMI, chinchami, vga, przejściówkami (tak, przerobiłem wiele konfiguracji) to jest naprawdę luxus mieć taki system w telewizorze. Ale fakt, nie każdy z niego skorzysta, bo jak widzę wielu speców od wizji stawia na obraz i urządzenia zewnętrzne zarówno audio jak i video, ja takowych nie posiadam poza leciwą wieżą philipsa w systemie stereo.

 

co do tych zwrotów, nie do końca zgodzę się że oddawanie produktu jest rozwiązaniem na każdy ból. tak samo jakbyś kupił kanapę za 5k, po czym stwierdził że trzeba przerobić boki, oparcie, wypchać od nowa poduszki i dołożyć kilka sprężyn bo producent zapomniał. wiesz, co innego kiedy upgrejdujesz sobie kanapę dla własnej wygody a co innego kiedy poprawiasz fuszerkę producenta. ostatnio w kanapie zapadło mi się jedno oparcie, przyszedł serwis, wymienili na nowe, ale co? podnóżki nie pasowały do tego inny rozstaw śrób i chociaż mam nowe oparcie a nawet dwa bo mi stare zostawili, to to nowe jest krzywo... rozwiązanie? mogę znów reklamować i znów czekać i znów i znów i znów. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV