anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

prośba o pomoc sony kdl 40R450B

masloh86
Nowicjusz

prośba o pomoc sony kdl 40R450B

Witam mam problem z podłączeniem Sony bravia model kdl 40R450B do komputera używam kabla HDMI komputer pokazuje że wykrywa telewizor ale nie wyświetla mi się pulpit na telewizorze co mogę z tym zrobić i czy wogóle da się podłaczyć ten telewizor do komputera ? proszę o pomoc 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Zapytaliśmy support techniczny o poradę. Damy znać jak tylko nadejdzie odpowiedź. 

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @masloh86

 Otrzymaliśmy odpowiedź z działu wsparcia:

------

   w przypadku podłączenia urządzeń HDMI telewizor jest wyłącznie wyświetlaczem i nie ma większego wpływu na sygnał przesyłany z urządzenia zewnętrznego HDMI. Proszę upewnić się, że w telewizorze wybrane jest wejście HDMI, do którego podłączony jest komputer. Jeśli problem będzie występował nadal to proszę o próbę podłączenia urządzeń innym przewodem oraz weryfikację, czy telewizor będzie odbierał sygnał z innego urządzenia HDMI. W przypadku poprawnego działania z innym urządzeniem problem będzie po stronie ustawień komputera - proszę upewnić się, że wybrana na komputerze rozdzielczość jest obsługiwana przez telewizor. Gdyby telewizor nie był w stanie wyświetlić obrazu również z innych urządzeń HDMI to konieczna może być naprawa odbiornika.

---

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka_J