anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytanie do serwisantów Bravia seria W

profile.country.pl_PL.title
marcus37
Początkujący

Pytanie do serwisantów Bravia seria W

Witam, czy do mojego KDL-46W2100 są produkowane jeszcze matryce 10bit?? Tv jest w serwisie i nie wiem ( oni też ) jak długo trzeba czekać na części. Proszę o odpowiedź :c69

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,

Forum Sony jest miejscem stworzonym dla UŻYTKOWNIKÓW celem wymiany opinii, poglądów, rad. Nie jest to oficjalne miejsce i forma komunikacji między Klientem a Producentem.

Na Forum nie są obecni serwisanci więc niestety, ale obawiam się, że na tak szczegółowe pytanie nie uzyskasz odpowiedzi. Chyba, że ktoś z użytkowników posiada taką wiedzę.

Pozdrawiam,

profile.country.pl_PL.title
marcus37
Początkujący

marcus37 napisał(a):

Chyba, że ktoś z użytkowników posiada taką wiedzę



Tak, o to mi chodzi :D , serwisant też człowiek i może są Tu na forum.
dzięki za opd :smileythumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Lajam - święte słowa :c2
O produkcji pewnie mało osób wie, ja również nie wiem. Sądzę, że jeśli serwis zamówił tę część (napisałeś w innym wątku), to nawet jeśli już nie są produkowane, mogą być zapasy w celach serwisowych. To są moje przypuszczenia. Także bez obawy, trzeba wierzyć w informację jaką przekazał Ci serwis. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, telewizor pewnie będzie wymieniony na nowy. Więc też plus.. Ale to też jest kwestia serwisu, nie znam ich procedur, nie jestem pracownikiem serwisu.

profile.country.pl_PL.title
marcus37
Początkujący

Wow, panowie mój tv juz po ekspresowej naprawie- jestem pod wrażeniem :c4 , raz że nowy panel LCD jest zamontowany i tv już stoi na swoim miejscu i pięknie świeci :thumbsup: . Tak że duuuże słowa uznania dla Firmy i Serwisu Sony a konkretnie firma Sanserwis z Rzeszowa, wzorowa naprawa i obsługa żeby tak wszędzie było............
pozdrawiam i dziękuję
Marek