anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

"rozmnażanie" się kanałów guide

ROZWIĄZANE
evik.11-14
Poszukiwacz

"rozmnażanie" się kanałów guide

Witam serdecznie. Mam problem z wyświetlaniem listy kanałów guide. Problem polega na magicznym rozmnażaniu się kanałów. Kanały w liście powtarzają się, nawet, jak to widać na zdjęciu, do czterech razy i chociaż zabrzmi to trochę dziwnie, ale "robi" się to samo z siebie. Pomaga jedynie ponowne programowanie kanałów, przez co jest to dość uciążliwe. Problem najlepiej przedstawi zdjęcie.  Bardzo proszę o pomoc.

guide SONY.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
evik.11-14
Poszukiwacz

Zmieniłam wyszukiwanie kanałów na cyfrowe i zjawisko w guide już nie występuje. Problem rozwiązany. Dziękuję za pomoc. :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

pytanie przekazaliśmy już do kolegów z działu wsparcia technicznego. Postaramy się wrócić z odpowiedzią czym prędzej. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

evik.11-14
Poszukiwacz

Dobrze, będę czekać. Dodam tylko, że jest to telewizor KDL32R400C.

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Naszym zdaniem chodzi prawdopodobnie o TV naziemną. Jeśli tak, to jest to naturalne w przypadku ustawienia anteny w kierunku dwóch stacji nadawczych, a raczej na granicy obejmującej te stacje.

 

Sugerujemy odnalezienie informacji dotyczących lokalizacji stacji nadawczych i skorygowanie ustawień anteny. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

evik.11-14
Poszukiwacz

Witam. Jeśli chodzi o sygnał, to zgadza się. Wyszukiwanie kanałów jest z telewizji naziemnej, jednak źródłem sygnału jest telewizja kablowa. Spółdzielnia dogadała się z telewizją i zamiast instalować antenę na dachu bloku, dostarcza telewizję naziemną w ten sposób. W związku z tym nie mam możliwości regulacji ustawienia anteny. 

evik.11-14
Poszukiwacz

Zmieniłam wyszukiwanie kanałów na cyfrowe i zjawisko w guide już nie występuje. Problem rozwiązany. Dziękuję za pomoc. :slight_smile: