anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

radio internetowe?

kratylos
Nowicjusz

radio internetowe?

mam jeszcze pytanie czy mozna dodawac samodzielnie internetowe widzety do listy mi np brakuje radia internetowego ?

16 ODPOW. 16
stelek
Początkujący

Zimny napisał(a):

Do tego muzyka.



Czy mogę dowiedzieć się, gdzie jest ta "muzyka"? Bardzo bym chciał w moim telewizorze włączyć właśnie muzykę - czyli żeby coś sobie grało i żebym po każdej piosence nie musiał wybierać następnej pilotem. Jeśli jeszcze dałoby się wybrać gatunek, to już w ogóle byłoby super. Opcja YouTube tutaj odpada, bo YouTube wie, że jestem z Polski, więc prędzej czy później wylosuje mi filmik, na którym Miś Uszatek sypie wulgaryzmami (a mam w domu małe dzieci). Jaki mam inny wybór?

Swoją drogą, to na stronie do której zaprowadził mnie Twój link jest napisane:
"Obecnie dostępnych jest 8 widżetów, wśród których znajdują się: Twitter™, Facebook™, Flickr™, Weather Widget, Frame Channel, Yahoo!Frame, Yahoo!WidgetGallery, Yahoo!News. Oferta dostępnych serwisów stale się powiększa."
W moim telewizorze są tylko 2 widgety: Facebook i Twitter. Czy o czymś nie wiem?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jeśli czegoś nie ma a wiesz że być powinno to odśwież zawartość internetową. Proponuję też aktualizację softu ;-)

stelek
Początkujący

cogito napisał(a):

Jeśli czegoś nie ma a wiesz że być powinno to odśwież zawartość internetową. Proponuję też aktualizację softu ;-)


Skorzystałem z rady i nic się nie zmieniło. Czy mam rozumieć, że u Ciebie jest 8 widgetów?

oldguest
Początkujący

No tu sie musze odezwać, jeśli chodzi o radio internetowe w telewizorach Sony czy innych serwisów muzycznych ...
szczerze bym musiał sypać kurami, no ale nie w tym sens... powiem że w tym temacie to Sony chyba zapomniało o tych nutach co są w menu telewizora... zero przecinek zero... Masakra...

Radio internetowe, serwisy radiowe z internetu a SONY to od niemal roku może być temat, ale do żartów z umiejętności techników firmy SONY. Pracują i pracują nad rozwiązaniem problemów i nic. Zero efektow. A użytkownicy mają być cierpliwi. Nie wyjaśniono mi tylko, dlaczego mamy być cierpliwi. Bo to wielkie SONY? Marka będąca gwarancją jakości? Jaka jakośc? Niepoważna firma i tyle.

profile.country.PL.title
azzido
Poszukiwacz

Witam, ktoś wie jak włączyć radio w moim TV?:

Sony KD-65X9005B

Jak t temacie, miło byłoby posłuchać muzyki z wyłączonym ekranem żeby nie potrzebnie nie pożerał prądu :slight_smile:

Mój tv PANASONIC ma taką opcję. Za moje radio internetowe SONY nie odtwarza stacji z internetu. Taka drobna różnica :wink: