anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Segregowanie kanałów satelitarnych

ROZWIĄZANE
bogus1977
Poszukiwacz

Segregowanie kanałów satelitarnych

Witam, proszę o wskazówki w jaki sposób najszybciej poukładać kanały z preferowanego satelity w moim przypadku telewizja na kartę (TNK).Używam do odbioru modułu CAM. Z pośród około 600 znalezionych kanałów muszę je po ludzku poukladać. Przy segregacji kanały się nie przesówają tylko zamieniają się miejscami (bardzo irytujace). Znalazlem na stronie Sony program do edycji kanalow ale z moim tv nie jest kompatybilny (testowałem).

Mój tv to KDL-50W829B

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
stojak123
Użytkownik

Wchodzisz w Home-ustawienia-ustawienia cyfrowe-przesyłanie listy kanałów-export kanałów. I to wszystko. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
stojak123
Użytkownik

Posiadam tv 48W605B  SonyEditor działa idealnie. W pracy kolega też posiada taki tv jak ty i wgrałem mu listę kanałów z mojego pendriva i wszystko jest ok. Faktem jest że kanały powinny się przesówać a nie zamieniać miejscami. Jakis błąd w oprogramowaniu.

bogus1977
Poszukiwacz

Czy mogę cie prosic o pliczek z kanałami ? Czy to są kanały TNK HD  ?

stojak123
Użytkownik

Mam kanały Cyfrowego Polsatu(mam ich moduł) Ale z kanałami NC+ też nie ma problemu podczas wgrania. TV serii W sa kompaktbilne z tym programem. Może robisz coś nie tak. Ważną sprawą jest podczas układania żeby nie usuwać zbędnych kanałów tylko przenieść je gdzieś na koniec listy. Zapisując kliknąś Save a nie Save as.

bogus1977
Poszukiwacz

Jak bede w domu jeszcze raz spróbuję. Robiłem tak jak pisaleś zapisywalem poprzes save i na pendrivie pojawiał sie drugi plik . wieczorem się odezwe co mi wyszło lub nie wyszło. 

stojak123
Użytkownik

Na nośniku ma się pojawić drugi plik. Czyli wszystko ok. U mnie jak usuwałem zbędne kanały pojawial sie komunikat w tv że jest jakis błąd nośnika.

janpa64
Poszukiwacz

Mam pytanie: jak wgrać listę kanałów na pendrive?

stojak123
Użytkownik

Wchodzisz w Home-ustawienia-ustawienia cyfrowe-przesyłanie listy kanałów-export kanałów. I to wszystko. 

janpa64
Poszukiwacz

OK, już widzę. Sorki, ale własnie kupiłem TV i nie umiem jeszcze porusząc się po menu 😞

stojak123
Użytkownik

Nic sie nie stało. Od tego jest forum żeby pytać.