anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

słuchawki bluetooth a tv sony

profile.country.PL.title
Maciekww
Użytkownik

słuchawki bluetooth a tv sony

Prosiłbym o jasną odpowiedź - czy w tv sony mimo, że mają bluetooth nie ma możliwości skorzystania ze słuchawek bluetooth? Czemu pytam - mam 2 pary słuchawek bluetooth, działających z 5-6 letnim tv lg z funkcją buletooth bez problemu ale niedziałających z sony bravia (KDL-50x815B). Pani z infolini poinformowała mnie, że tv sony nie współpracują z tego typu słuchawkami bo bluetooth jest jednostronny? To jak mam wykorzystać ten bluetooth? A swoją drogą nigdzie nie znalazłem ostrzeżenia, że słuchawek akurat ten "dziwny jakiś" bluetooth nie obsługuje - a to przecież Sony a nie tv "no name".

54 ODPOW. 54
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie wiem po co powielać temat jak pod spodem obecnie jest rozwinięta dyskusja. Też jestem brakiem tej funkcji zawiedziony ogromnie,liczę że aktualizacją to naprawia.

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

oby aktualizacja pomogla

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

i niech jak najszybciej ja wypuszcza bo to jest jakas masakra

profile.country.PL.title
Maciekww
Użytkownik

może to wpłynie na firmę sony - może i jest poprzedni post - ale ja chciałbym wiedzieć co oznacza bluetooth jednostronny? czy to połowa bluetooth czy prawie bluetooth bo jeszcze się z bluetooth nieobsługującym słuchawki nie zetknąłem

annapiotr
Nowicjusz

Mam ten sam problem, zresztą kilku moich znajomych również. Firma Sony mogła by chociaż informować o swoich słuchawkach, które można wykorzystać do danego telewizora z bluetooth-em. Mam tylko nadzieję że szybko ten problem zostanie rozwiązany i użytkownicy Sony będą mogli się pochwalić taką możliwością. B

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Telewizor obsługuje następujące profile:

  • HID (Human Interface Device Profile)
  • HOGP (HID over GATT Profile)
  • 3DSP (3D Synchronization Profile)
  • SPP (Serial Port Profile)

 

Dlatego też nie obsługuje słuchawek.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Piszę tu jako laik. Jeżeli jest komunikacja BT to musi być wysyłane i odebrane info z danego urządzenia,nawet jako potwierdzenie parowanie lub komend wykonanych. Nie wiem jak tv, ale smarty mają BT razem z WIFI jako moduł jedna całość,więc siekierą nikt nie będzie wycinal tylko odbiornika (BT). W specyfikacji na stronach Sony czy np solpol np model KD X85c jest jak byk napisane parametry BT stereo w wyjsciach bezprzewodowych.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Poszukałem i poprawiłem swój poprzedni post co by nie pisać czegoś co nie jest prawdą.

Niemniej jednak póki co słuchawki działać nie będę, bo nie ma profilu do przesyłania dźwięku np. A2DP

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

_20160218_123800.JPG

Jak widać na stronie Solpol, przedstawiciela Sony (kupowałem w SC a na rachunku widnieje Solpol) sugerowalem się tym opisem w pełni obsługi BT na androidzie. Model jak w linku.

Pozdrawiam