anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Smart TV w KDL 42W655A

DeeJay1982
Poszukiwacz

Smart TV w KDL 42W655A

Witam,

Czy Sony planuje w jakikolwiek sposób polepszyć SMART TV w swoich produktach ? Jakość obrazu oraz design jest bez zastrzerzeń ale ten TV nie powinien nazywać się SMART. W liście dostępnych aplikacji nie ma nawet żadnego radia internetowego jak np. Tunein czy Shoutcast, jest to co najmniej dziwne. Obudźcie się, bo to strasznie dyskfalifikuje wasze produkty w dzisiejszyc czasach, a aplikacje w stylu kominek, jakieś widoczki HD czy zegarek nie są zbytnio użyteczne.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

Jakość tych materiałów woła o pomstę. Same ********(choć znacznie więcej ****** ładuje Samsung) i mało w HD. GUI też jest tragiczne. Widziałem, że przynajmniej od strony designu GUI coś próbują poprawić w linii na rok 2014.

 

Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.

 

-------------

Post został edytowany, ponieważ zawierał słowa niezgodne z regulaminem forum.




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
DeeJay1982
Poszukiwacz

Kiedyś Sony to była klasa sama w sobie, teraz niestety zarówno support jak i ich technologia trochę odstaje od konkurencji. Kolejna rzecz, niby błachostka - pytam Pana w sklepie czy jak mam ipada i iphona to będe mógł skorzystać z funkcji mirroring ? - tak, oczywiście, a w domu rozczarowanie 😕
Ale jestem dobrej myśli i czekam na porządny update :slight_smile: bo ze względu na jakość obrazu szkoda wymieniać tv na Samsunga serii 6xxx
profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

To będziesz potrzebował duzo cierpliwości w czekaniu na update ;).

 

ps. Sony ma chyba obsesję na punkcie cenzury, nie rozróżniają wulgaryzmó od słów które nimi nie są, choć mają pejoratywny wydźwięk




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
S.Manka
Poszukiwacz

Zgadzam się z kolegą, mi też brakuje JAKIEGOKOLWIEK radia internetowego, IPla Film itp.

Aplikacji jes dużo ale wiekszość do bani, wspomniany "kominek" - hahahah.

Samsung tu jest o krok do przodu w porównaniu do Sony.