anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia KDL-42W705B Problem!

profile.country.PL.title
Piszczuuuuuu
Poszukiwacz

Sony Bravia KDL-42W705B Problem!

Witam.
Na ekranie mojego telewizora Sony Bravia KDL-42W705B pojawiły się czarne poziome paski jest to dość uporczywy problem podczas oglądania filmów IMG_20170904_153740_HDR.jpgIMG_20170904_153759_HDR2.jpg
Jaki może być powód pojawienia się tych czarnych pasów i czy istnieje możliwość pozbycia się ich ?

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Cześć,

 

Warto skontaktować się w tej sprawie z naszym działem Customer Support. Oni najlepiej doradzą i odpowiedzą na każde pytanie. Tutaj kontakt:

 

Formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
Piszczuuuuuu
Poszukiwacz

Formularz zgłoszony , również e-mail wysłany na podany adres i wciąż brak odzewu.

profile.country.PL.title
Piszczuuuuuu
Poszukiwacz

Ile dni należy czekać na odpowiedź lub jakikolwiek kontak ze strony supportu ?:neutral:

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

1388951627_by_VASIMR_500.jpg

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Zapytałam support dlaczego do tej pory nie otrzymałeś odpowiedzi. Dam znać najszybciej jak się da. 

 

Pozdrawiam,

Barbara_K

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Okazało się, że na podstawie tylko Twojego adresu e-mailowego support nie jest w stanie odnaleźć zapytania ani historii zgłoszenia.

Czy możemy prosić jeszcze raz o bezpośredni kontakt ze wsparciem technicznym firmy Sony pod adresem: customersupport.pl@eu.sony.com?

 

Pozdrawiam,

Barbara_K

 

Marcinwsl
Nowicjusz

Witam, czy wyżej wymieniony problem został zdiagnozowany? 

Pisze ponieważ,  mam bardzo zbliżone objawy na tym samym modelu. W zeszłym roku pojawiły się na ekranie czarne pasy widoczne bardziej z prawej strony ale przechodzące również na lewą stronę tv. Niestety gwarancja w kraju zakupy wynosiła rok a po kontakcie z serwisem zasugerowano uszkodzona matrycę. Gdzie koszt naprawy byłby zbyt wysoki. Na początku tego roku po włączeniu tv problem znikł. Nie było żadnych objawów tego problemu. Ucieszyłem się. Natomiast w zeszłym tygodniu problem powrócił. Z tym, że pasy są teraz mniej widoczne niż poprzednio ale jest to jednak przeszkadzajace w normalnym użytkowaniu. Czy w związku z tym Sony udało się znaleźć przyczynę temu podobnych zjawisk na ich produkcie? Wydaje mi się ze problem nie leży po stronie matrycy, bardziej oprogramowanie lub jakiś element sterujący na płycie głównej.