anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia nowy Firmware PKG 6.5603 - Brak Alexa App

profile.country.PL.title
mosskit
Użytkownik

Sony Bravia nowy Firmware PKG 6.5603 - Brak Alexa App

Zaktualizowałem TV do nowej wersji. Nie widzę aplikacji Alexa. Wdg. informacji producenta jest to funkcjonalność jedynie dla Wlk.Brytanii. Kolejny raz mam wrażenie, że producent robi mnie w konia. Łącząc się po VPN brytyjski nic się nie zmieniło w widoku Home na TV. Czy komuś udało się to przetestować? Jakie warunki muszę spełnić aby móc swój TV zintegrować z alex sony remote skill?

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

Oto odpowiedź z Supportu

Funkcja ta nie jest jeszcze dostępna na terenie naszego kraju, więc nie mamy informacji jak ją uaktywnić. Sposoby przedstawione przez klienta są próbą "oszukania" systemu, których też nie możemy popierać. Ze swojej strony możemy jedynie zalecić cierpliwość oraz oczekiwanie na wprowadzenie tej opcji w Polsce.



profile.country.PL.title
mosskit
Użytkownik

To jest jakiś żart! 

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@Lajam.Inne aplikacje też znikają. Długo była dostępna webcamera.pl. Po przywróceniu ustawień fabrycznych już jest niedostępna.

profile.country.PL.title
mosskit
Użytkownik

To jest jakaś niedorzeczność. Oficjalna aplikacja, która integruje alex-e z TV SOny jest dostępna tylko w UK. Mieszkam troche w UK i troche w Polsce. Mam dostęp do Alexy w obu krajach. Ponoć również nie da się jej pobrac np. na tel z polskimi danymi użytkownika w sklepie iStore/Android Store. Obejsciem jest oczywiscie zmiana miejsca zamieszkania. W jakiś sposób to rozumiem ponieważ brak jest wsparcia polskiego języka ale na litość boską, dlaczego każdy z producentów idzie tą drogą i dodatkowo utrudnia życie innym? Wystarczyłoby proste zabezpieczenie lub informacja, że aplikacja oficjalnie wspiera tylko j.angielski/hiszpanski/niemiecki. Wychodzi na to, że niedość że człowiek kupuje produkt w Polsce dużo drożej niż na zachodzie (to jest FAKT) to w dodatku produkt niepełnowartościowy! 

SONY POLSKA OSZUKALIŚCIE MNIE !

profile.country.PL.title
mosskit
Użytkownik

Czy coś się w tej materii zmieniło? Mamy Luty 2019. Google assistance oficjalnie ma wsparcie na Polskę. Masa low-costowych produktów wspiera głosowe sterowanie, a gdzie jest Sony TV ?

profile.country.PL.title
marcin205
Nowicjusz

hmm zrobilem według tutoriala niby new state enabled ale nic sie w home nie zmienilo moze vpn trzeba mam KD-49XE9005