anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony czy samsung ???

profile.country.pl_PL.title
jezrdna
Początkujący

sony czy samsung ???

Witam , ciągle mam dylemat jaki kupić telewizor ?
Przedział cenowy - max 7500 tys
Musi być 46 calowy , moje typy to :
Sony 46Z4500
Sony 46W5500
Samsung UE46B7020

Za Samsungiem przemawia fakt ,że jest na ledach , co Wy na to ???

28 ODPOW. 28
profile.country.pl_PL.title
jezrdna
Początkujący

Zeby zakończyć temat - kupiłem sony 46W5500.
Wszystkim ,którzy wzieli udział w forum bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Oby służył jak najdłużej! A co Cię w końcu skusiło ku W5500? Dlaczego nie Z4500? Ciekawy jestem, co brałeś pod uwagę podejmując ostatecznie wybór.
Zadowolony z zakupu?

profile.country.pl_PL.title
jezrdna
Początkujący

Głównie wskażnik ceny do jakości , W5500 jagby nie było ca 1000zł tańszy. Kupując w zestawie kino domowe SF 2300 oraz Blu Ray S350 i tak w sumie wydałem ca 9000 tys
Telewizor jest świetny ani chwili nie żałuję swojej decyzji.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Wczoraj w gazetce internetowej sklepu Media Saturn widziałem 40W5500 za 3900zł :c3 Dla mnie taka cena za taki LCD... Chyba niżej już nie można.
Jak mam starszą wersję W4500, jest również świetny. Teraz czekam na premiere Z5500. Jak wszystko będzie ok, testy wypadną pozytywnie to chyba na ten model sobie zmienie. Tylko jak cena spadnie do akceptowalnej prze ze mnie :D
Jeżeli jesteś zadowolony z nowego zakupu, to tylko pogratulować :D

3432-----
Początkujący

taką cenę za 40W5500 to tylko na necie widziałem trochę nie mogę uwierzyć, że można już w sklepie dostać ten model tak tanio tylko pogratulować sklepom i cieszyć się z takiego obrotu sprawy bo to pokazuję, że Z-ka też będzie w zasięgu portfela :)

profile.country.pl_PL.title
jezrdna
Początkujący

Małe sprostowanie do poprzednika : TV 46W5500 - 6100 zł ( sklep internetowy w tej samej miejscowości gzie mieszkam ) SF 2300 + BD = 2800 zł - RTV AGD

Pozdrawiam

Razak-----
Początkujący

Zimny napisał(a):

Wczoraj w gazetce internetowej sklepu Media Saturn widziałem 40W5500 za 3900zł :c3 Dla mnie taka cena za taki LCD... Chyba niżej już nie można.


Czyli jednak da się, myślałem ze graniczne 4000zł nie będą testować przed premierą z5500 a tu miła niespodzianka :o . Najbardziej mnie dziwi, że na taki krok zdecydował się bądź co bądź sklep stacjonarny, do tej pory najniższe ceny oferowały internetowe.
jezrdna- niech zestaw służy jak najdłużej.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jak był w gazetce, tzn że jest na ten model promocja. 3900 to kusząca cena Sądzę, że nie maja dużo sztuk tego LCD objętych taką ceną. Pewnie wystawili parę dla przyciągnięcia klientów..

3432-----
Początkujący

nawet jeśli to i tak ładnie pojechali z ceną ktoś miał fart, że akurat trafił na promocję teraz sobie będzie mógł telewizje godnie pooglądać ;)