anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD-55X8507C. Problem z uruchomieniem po przywróceniu ustawień fabrycznych.

profile.country.PL.title
konrad.l
Poszukiwacz

Sony KD-55X8507C. Problem z uruchomieniem po przywróceniu ustawień fabrycznych.

Witam.

Mam problem z TV Sony KD-55X8507C.

Telewizor miał kłopot z komunikacją z dekoderem poprzez złącze HDMI (nie widział dekodera) Postanowiłem przywrócić ustawienia fabryczne.

Po resecie niestety nie uruchamia się.

Ekran jest cały czas czarny , co jakiś czas pojawia się logo Sony, oraz na chwilę ukazują się kolorowe ikonki.

Co mogę w tej sytuacji zrobić ?

Proszę o pomoc.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Jedno co mogę podpowiedzieć, to jeszcze raz zrobić reset do ustawień fabrycznych. Oczywiście nie zrobisz już tego z menu TV, ale jest tryb ,,awaryjny". O ile dobrze pamiętam (możesz spróbować poszukać w necie dokładnie) Trzeba odłączyć TV od zasilania, trzymać wciśnięty przycisk Power i Vol - z tyłu telewizora i trzymając przyciski włączyć wtyczkę zasilania. Trzymać trzeba dosyć długo chyba ponad 10 sekund, aż mignie dioda. 

Jak nie pomoże to raczej bez serwisu sie nie obejdzie. Wygląda że się wysypał Android na tyle, że nie może wystartować, a serwis może wgrać system od nowa.

profile.country.PL.title
konrad.l
Poszukiwacz

Dzięki za odpowiedź.

Wiesz ja już ten reset z wyjmowaniem wtyczki i przyciskami zasilania i vol- robiłem wielokrotnie.

Niestety bez powodzenia.

Też myślę, że to grubsza sprawa.

Poleciał chyba Android.

Gdzie będę mógł z tym się udać (mieszkam okolice : Toruń - Ciechocinek), żeby to jakoś ogarnąć ???

I mniej więcej ile mogą krzyknąć ?

Pozdro.

 

 

 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Obstawiałbym zbyt małą ilość "pamięci ram" spróbuj uruchomić ponownie tv przytrzymując przycisk włączania na pilocie i wtedy uruchomić C+ online(powinno działać ok). niestety nowe systemy Google TV nie mają multitaskingu tak jak miały te pierwsze...... 

profile.country.PL.title
konrad.l
Poszukiwacz

Możesz przybliżyć ?

Ten telewizor nie reaguje na nic .

Przy resetach cały czas ciemny ekran.

Nie reaguje na pilota.

Chyba faktycznie coś z systemem.

Może padł Android ?

Co to znaczy C+ online ?, nie ma tej aplikacji na pilocie 

Możesz rozszerzyć wątek ?

Myślę, że chyba nie obejdzie się bez serwisu.

Tylko gdzie by go oddać, żeby ktoś to ogarnął ?...