anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony kd 55xe7077

profile.country.PL.title
zielony
Poszukiwacz

sony kd 55xe7077

Witam! Znow mam kilka pytan i prosze o mozliwie szybkie wytlumaczenie wyjasnienie.1.Jakie sa roznice miedzy automatycznym cyfrowym wyjsciem dzwieku 1 i 2?.Do czego zmierzam.Wczoraj zanikly mi wszystkie aplikacje w tym tv.Mialem tak nie raz.Stad 2 pytanie czym to i dlaczego jest spowodowane?Wyjasni ktos z Panstwa?Jest to powiem wprost wkur...Bo w moim przypadku oznacza restart tv i"budowe"ustawien od nowa....I teraz kliu programu/ problemu sedno.Dokupilem do niego soundbase sony ht-xt1.Poki nie zresetowalem wszystko pieknie brzmialo wspolgralo.Wsie ustawienia preferowane majac na uwadze wymienione problemy i powtarzalnosc spisalem.I co?Okazuje sie wsio ok.Procz tego ze soundbase zaczelo grac gorzej niz glosniki! tv....Nie wiem czy to przez zmiany w tym calym dvbt?ZERO TOTALNE!!dynamiki.Gra ciszej niewyrazniej niz glosniki tv.No niby pomaga zejscie z cyfrowych wyjsc auto 1 jak poprzednio na PCM.Ale nie moge ustawic bazy.Tj ustawienie PCM nie jest oddzielne dla kazdego zrodla.Tj.Nie dekoduje dzwiekow wyzszych true hd dts itp itd etc na Netflix bluray wszysko w LPCM.Powie mi ktos wyjasni te roznice i  z jakiego wyjscia powinienem teraz korzystac?Bo mam razenie ze soundbase po restarcie"dubluje" dzwiek emitowany przez nadawce stacji tv lub tv.Stad scisanie dzwieku i niewyrazny.Przedtem przy poprzednich ustawieniach wszystko co z tv baza wyswietlala jako LPCM dzwiek z kablowki Netflix i bluray dzwiek oryginalny zawarty w sciezce.Gdyby ktos mogl zechcial wyjasnic wytlumaczyc podpowiedziec i pomoc bylbym wdzieczny!Pozdrawiam!

0 ODPOWIEDZI 0