anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD-55XG8596 Serwis Radom

profile.country.PL.title
Jaro4056
Poszukiwacz

Sony KD-55XG8596 Serwis Radom

WITAM

Co oznacza:

Opis naprawy:zam main

 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Wg mnie wymiana płyty głównej (main board), ale to jet moje domniemanie.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Jaro4056
Poszukiwacz

Opis naprawy:wymiana main board

Dzięki i pozdrawiam

 
profile.country.PL.title
matproxjprdl
Poszukiwacz

To oszuści, zgłaszałem to do Sony, mój telewizor wzięli do serwisu właśnie oni NIC nie zrobili, nawet go nie rozkręcili. Oddali tak samo zepsuty jak był, zgłosiłem to do Sony. Oczywiście napisali że wymiana płyty głównej.

profile.country.PL.title
Jaro4056
Poszukiwacz

Witam......

W czwartek tj.19.03.2020 dostarczono tv z serwisu.

Jestem mile zaskoczony(zwłaszcza po przeczytaniu opinii o serwisie) .Telewizorek otrzymałem w orginalnym moim opakowaniu ,zabezpieczony styropianem i folią tak jak go odebrano do naprawy w dniu 03.03.2020.

Po naprawie (wymiana płyty głównej tak napisano) wszystko jest ok (gra i włącza się bez problemu).

Czy płytę wymieniono ja nie wiem ,bo jak mam sprawdzić. Soniak nie jest porysowany , uszkodzony ,wszystko wygląda ok.

Sam proces zgłoszenia do sony,odebrania i dostarczenia tv po naprawie przebiegał super.

Pan w sony był miły ,opisał co boli telewizor i przyjął naprawę na gwarancji.W tym samym dniu skontaktował się pan   z serwisu,powiedział że zostanę powiadomiony przez serwisanta kiedy  będzie u mnie .Tak się stało.Po dwóch dniach odebrano tv.O dostarczeniu po naprawie też zostałem powiadomiony.

Jednak wszystko nie jest tak różowe.Zgłoszone inne usterki pozostały:clouding, nierównomierne podświetlenie matrycy w dolnej części ekranu ,odgłosy strzelania i trzeszczenia chyba z obudowy.

Nikt w tej sprawie  nie udzielił mi wyjaśnienia. Przy odbiorze tv, serwisant zapewniał że będą się ze mną kontaktować.

Chyba miałem farta że to tak się skończyło.

Niestety ,gwarancja sony to jakiś absurt :Sony i ACS zastrzegają sobie prawo do wymiany uszkodzonych części produktu, całego produktu lub jego części na nowy lub odnowiony. Wszystkie wymienione części i produkty stają się własnością Sony. 

Co oznacza odnowiony ,ja tego nie mogę załapać.To jakieś jaja?

Fajnie że dostałem po naprawie mój sprzęt 😀

POZDRAWIAM.