anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD 65XG7077 - brak powrotu do oglądania gdzie się skończyło

profile.country.PL.title
sony270e
Nowicjusz

Sony KD 65XG7077 - brak powrotu do oglądania gdzie się skończyło

Witam,

czy to jest u mnie problem ?

..a mianowicie podczas oglądania np. z dysku zewnętrznego filmu po jakimś czasie np. robię stop i oglądam coś innego, a gdy wracam do oglądania ponownie to zaczyna się odtwarzania od początku. W Samsungu była z automatu pamięć gdzie się oglądało ostatnio i po włączeniu wracało się do tego miejsca.

Może jest gdzieś cos co trzeba włączyć bo jestem bliski wywalenia tego szajsu za okno. 

Pozdrawiam

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Zgłoszone do supportu technicznego z prośbą o poradę. Jak pojawi się odpowiedź dam znać.

profile.country.PL.title
AND.N_11
Użytkownik

Oglądaj filmy poprzez odtwarzacz Kodi lub VLC, nie powinno być wówczas tego problemu.

W Kodi pyta czy film ma być od początku czy wznowić odtwarzanie tam gdzie się zakończyło oglądać. W VLC wznawia bez pytania.

Odtwarzacz multimedialny od Sony jest niestety tragiczny w obsłudze, a największa wada to bardzo długi odczyt plików z nośników na USB.

profile.country.PL.title
sony270e
Nowicjusz

Dziękuje za odpowiedź ale w tym TV nie da się zainstalować wyżej wymienionych programów więc ten sposób odpada, no chyba że jako laik znowu czegoś nie wiem he ?

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Cześć, w odpowiedzi z Supportu otrzymaliśmy następujący link, z prośbą o zapoznanie się z treścią artykułu:

https://bit.ly/3bqSytJ

W razie dodatkowych pytań, daj znać.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
sony270e
Nowicjusz

Z całym szacunkiem ale to nie dotyczy mojego problemu 😞