anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KD75XH9096

profile.country.PL.title
Rafi77
Poszukiwacz

Sony KD75XH9096

Chciałbym przestrzec wszystkich kupujących przed kupnem telewizorów firmy Sony,firma jest super ale gdy coś się zepsuje serwis w Radomiu zniszczy sprzet i nawet odpowiedzialności nie bierze maja wszystko w d...e kopiuj wklej.Wiec telewizor miałem sprawny gral pięknie jestem związany z firma od 1993 roku(telewizory,magnetofony,konsole)nigdy sie nie zawiodłem do momentu jak oddałem telewizor do czyszczenia bo maly kurz sie dostał serwis wziął telewizor trzymał go 2 tygodnie i po 2 tygodniach go przywieźli z rozwaloną matrycą kierowca z serwisu zawiesił telewizor gdy włączył od razu stwierdził wade że serwis zespół tv i sam zdjął go ze sciany i zabrał i cisza po 3 tygodniach dostalem diagnoze ze tv nie obejmuję to gwarancja do jest to clauding i vertical banding telewizor z 8 tysiecy uszkodzili i umywaja rece sony nic z tym nie robi saport sony to też jakąś pomylka bo razem współpracują i umywaja rece.Firma samsung znajomemu 3 razy wymieniala tv na inny i nie bylo problemów .Przesylam zdjęcie jak uszkodził serwis telewizor i przestrzegam innych ludzi sprawe kieruje do sądu bo nie popuszczę takiego traktowania klienta przez serwis.Dodam ze juz 5 tygodni nie mam telewizora placac platformy stemingiwe i mam 4 malych dzieci ktorym nie wytłumaczę ze nie ma bajek.

IMG_20221102_111909.jpg

0 ODPOWIEDZI 0