anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL-32W705C

profile.country.PL.title
Mateusz96
Nowicjusz

Sony KDL-32W705C

Mam problem z nagrywaniem na telewizorze Sony Bravia model KDL-32W705C.

Po rozpoczęciu nagrywania na pendrive po 2 minutach telewizor sam się wyłącza po czym od razu włącza. Tym samym przerywa nagrywanie. Formatowałem telewizor, zmieniałem pendrive i nie pomogło. Czy ktoś wie jak naprawić ten błąd?

Tagi (1)
4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję dotyczącą nagrywania, sprawdź czy zastosowałeś się do każdego punktu.

 

Nagrywanie na dysku USB | Instrukcja obsługi i-Manual online | KDL-55HX92x/46HX92x (sony.net)

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Robiłeś miękki reset TV?

Do nagrywania producent sugeruje użycie dysku HDD a nie Pendrive. Dlatego proponuję też sprawdzić czy problem wstępuje z dyskiem HDD.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Mateusz96
Nowicjusz

Tak, resetowałem tv. Przywróciłem do ustawień fabrycznych, ale nic to nie dało.

Mam dysk zewnętrzny ale tv go nie odczytuje. Pendrive bez problemu odczytuje jako dysk HDD i tak go zapisuje. Kiedyś nie było problemu z nagrywaniem na niego. Problem jest od pół roku i właśnie nie wiem z jakiego powodu podczas nagrywania tv traci łączność, wyłącza się a tym samym przerywa nagrywanie.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Piszesz, że kiedyś nie było problemu z nagrywaniem na tym pendrive. Być może któraś z aktualizacji zwiększyła zapotrzebowanie pamięci TV i w momencie nagrywania pamięci zaczyna brakować i powoduje reset TV.

Sprawdź czy reset TV przy nagrywaniu występuje przy wszystkich kanałach ma tu na myśli jakość nadawanego materiału (720i, 1080i). Dodatkowo spróbuj ręcznie wyczyścić pamięć aplikacji pomimo, że powinno to mieć miejsce przy przywróceniu ustawień fabrycznych być może któraś z aplikacji nadal zużywa duże zasoby.

 

Pozdrawiam