anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL 40-EX520 - nie reaguje na pilota i przyciski panelu bocznego

profile.country.PL.title
Rozi22
Poszukiwacz

Sony KDL 40-EX520 - nie reaguje na pilota i przyciski panelu bocznego

Witam. 

Od 5 lat posiadam telewizor Sony KDL 40-EX520, dopiero pół roku temu zaczął szwankować. Mianowicie nie reaguje na pilota i przyciski panelu bocznego. Podczas próby uruchomienia go pilotem kilkukrotnie mruga czerwona dioda standby, po czym całkowicie znika. Kiedy wtyczka od telewizora zostanie wyciągnięta z listwy zasilającej i ponownie do niej podłączona, to nagle urządzenie zaczyna reagować i działa normalnie. Reaguje wtedy na pilota i przyciski panelu bocznego. Gdy chcę go ponownie uruchomić w krótkim czasie to wszystko bez problemu się włącza. Problem pojawia się natomiast gdy zostanie wyłączony i próba ponownego uruchomienia go nastąpi po dłuższej przerwie. Wtedy schemat wygląda tak jak opisałem powyżej.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. Brzmi jak wyzwanie dla naszych kolegów z dzialu Customer Support :slight_smile: 

Polecamy zgłosić ten problem poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

Skontaktują się by rozwiązać problem.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sprawa dla sewisu - stawiam na jakieś kondensatory w zasilaczu ale mogę się mylić.

 

Pozdrawiam